14.01.2020 ADANA PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 4-2

Kalite ve istikbal vaat eden taylar MY AEROBIC LADY ve AFTER TULIP’in Yedili Plase kuponları için yeterli olacağını düşünüyorum.

 

 

2.KOŞU : 

5 Aylık aranın ardından 3 koşu gören ve kazanacak form ve kondüsyona ulaşan KRALİÇE HAVVA koşunun favorisidir.

Nihayet iyi bir jokeyi ve müsait kiloyu bulan ELOIN ile bu pist ve benzer mesafede Nobel Princess’ın arkasında 2.olduğu yarışı tekrarlayabilirse etkili olabilecek JESSAMINE de ihmale gelmez.

Geniş kuponlara, sürprize açık koşuda HEPSİ yapılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Son yarışında Kanekonun Oğlu gibi çok sert bir rakibe çarpılıp 2.kalan ALPERENHAN uygun grupta koşunun favorisidir.

Çim pistteki ilk yarışı hiç de fena olmayan , kum piste yatkın orijiniyle bu sefer daha etkili olabilecek HAKİMŞAH favoriye en ciddi rakip olacaktır.

İlk yarışındaki ikinciliği gayet iyi olan , Mi Bonbon gibi kalite kısrağın anneden kardeşi RISING SORY de ihmale gelmez.

 

 

4.KOŞU : 

Tam mesafesinde start alacak PİRSUS ve DÖVER koşunun ortak favorileridir.Koşunun lideri olarak hangisi son virajı dönerse, o at daha şanslı olacak gözüküyor.

Bu sefer uygun sıkleti bulan ZÜBEYİR ve uygun rakipler yanında start alacak YÜKSELİM de ihmale gelmez.

 

 

5.KOŞU : 

Rakiplerine göre farklı performansa sahip BAY EMİR ve BİLDENHAN ikilisi oldukça ön plana çıkıyor.Başka bir atın kazanması bana göre çok sürpriz olur.

 

 

6.KOŞU :

High Pressure’ın ana-baba bir kardeşi olup , hayatının ilk yarışındaki derecesi itibariyle rakiplerinden bir adım önde gördüğüm ŞAHİN HAN ‘ın kazanmasını bekliyorum

ŞAHİN HAN BANKO.

 

 

7.KOŞU : 

Sert gruptaki son yarışı ölçü olmayan , bu sefer uygun rakipleri ve sert jokeyi bulan Turbo yavrusu SULEIMAN koşunun favorisidir.

Son koşusunu 26 boy farkla kazanırken ne kadar formda olduğunu gösteren RAMADAN ve Adana kum pistinde iyi koşacağını düşündüğüm ERAY BABA favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 5-7-8    / 1-2-3-4-6-9-10-11

2.AYAK : 1-3-6

3.AYAK : 3-1-7-6

4.AYAK : 1-2

5.AYAK : 6 (ŞAHİN HAN)

6.AYAK : 4-2-1

Ekonomik Kupon : 15 TL

Geniş Kupon         : 55 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©