13.01.2020 BURSA PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Arap kısraklarına ait zor bir koşu…

Farklı sınıfıyla ve son güzel ikinciliğiyle GÜNDOĞARKEN(3) koşunun favorisidir.

Sevdiği pist ve mesafede start alacak Turbo yavrusu SU MELEK(5) favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, acemi aprantisine rağmen formda HANIM HANIM(2) , bu grupta etkili olabilecek FIRTINA TOYNOK(6) , Bursa’da başarılı Dikencik Ekürisi’nin kısrağı HANIM SULTAN(7) ve sert jokeyiyle KAİNATIM(9)  da yazılabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Değişik koşu senaryolarına göre birbirini geçebilecek FRANKENSTEIN(1) , ATAKAN ABİ(2) , STRONGEST WARRIOR(3) , SÜPHAN(5) , BATUMI(6) , WHITE WATER(7) ayırımsız şans verilmesi gereken safkanlar.

Geniş kuponlara, son koşusu parlak KUZEY HAMZA(9) ve HAN SOLO(11) da yazılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Grup içinde farklı performansıyla dikkat çeken GÖĞEBAKAN(1) koşunun favorisidir.

Son koşuları fena olmayan ÇAKIRIN KIZI(3) ve FAIR MAX(5) favoriye en ciddi rakip olacaklar.

Geniş kupon sahipleri, az atlı ve sürprize açık koşuda hiç düşünmeden HEPSİ yapabilirler.

 

 

4.KOŞU : 

Maiden’dan çıktığı son yarışını çok beğendiğim KÜBALI(6) ve bilinen kaliteleriyle ORTAYLI(1) ile GUBAZ(3) ayırımsız şans verilmesi gereken atlar.

Bu grubu geçebilecek güce sahip ÇELİKMAVİ(2) de ihmale gelmez.

 

 

5.KOŞU : 

Yaklaşık 6 aylık aranın ardından katıldığı koşuda yarış gören , normal performansını sergileyebilirse bu grubu geçeceğini düşündüğüm KIZIM AZRA(8) ‘nın kazanmasını bekliyorum.

KIZIM AZRA(8) BANKO.

 

 

6.KOŞU :

Kocaeli pistindeki son koşusunda , sert rakipler arasında start alan ve düzlük üzerinde sprint kulvarı bulma konusunda sıkıntı yaşayınca 5.kalan GERGİN(5) ‘in bu sefer kazanmasını bekliyorum.

GERGİN(5) BANKO.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 3-5    / 2-6-7-9

2.AYAK : 1-2-3-5-6-7    / 9-11

3.AYAK : 1-3-5   / 2-4

4.AYAK : 6-1-3-2

5.AYAK : 8 (KIZIM AZRA)

6.AYAK : 5 (GERGİN)

Ekonomik Kupon : 10 TL

Geniş Kupon        : 67 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©