10.01.2020 ADANA PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 2-4

İleride açık koşularda sıkça adını duyacağımız bir kısrak olacağını düşündüğüm HAYALET KIZ(2) , ilk kez çıkacağı Adana pistini yadırgamazsa kazanabilir ; koşunun favorisidir.

Son koşusunda güzel bir galibiyet alan Lion Heart tayı APRIL ONE(4) Yedili Plase kuponları için sigorta olabilir.

 

 

2.KOŞU : 

İdmanlarında rakiplerine göre daha iyi dereceler sergileyen taylardan, WISEMAN(4) , SAN BENITO(2) ve DEMİRLEYDİ(9) koşunun ortak favorileridir.

Geniş kuponlara, BE HAPPY(6) , BOUJEE(8) ve WHITE SPEAR(3) de yazılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Ağırlaşan kilosuna rağmen kalite KING DADAŞ(1) koşunun favorisidir.

Son koşusunu beğendiğim ve yarışın liderliğini alabilirse bir beyaz bayrak ayna yarışı yapabilecek kalitedeki SOLAR ENERGY(4) , formda IRON HEEL(3) ve bomboş kilosyla etkili olabilecek BOLD FIGHTER(8) favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Geniş kuponlara, ağır kilosuna rağmen kalitesiyle PURO(2) , startta kalmazsa sürpriz yapabilecek forma sahip KUBİ DAYI(7) ve mesafe biraz uzun olsa da kalitesiyle LION EFE(5) de yazılabilir.

 

 

4.KOŞU : 

Rakipleriyle denk kiloyu ve uygun rakipleri bulan Kaizbert yavrusu DÜNÜR(1) koşunun doğal favorisidir.

Bu tip gruplarda genellikle çok etkili koşan ANADOLUKAN(8) favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, form durumu çok iyi olan ve bugün bir sürpriz yapabilecek SEVMURAT(9) da yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Bu aralar çok formda olan, sevdiği pistte ve tam mesafesinde start alacak ÇELİKKALKAN(3) koşunun favorisidir.

Jokeyi yarışı biraz kısaltabilirse bir kez daha kazanabilecek kalite kısrak ATEŞBİBİ(6) favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

6.KOŞU :

İdmanlarında rakiplerine göre daha iyi dereceler sergileyen taylardan , Order of The Rose’un anneden kardeşi FIRAT ATEŞİ(3) , ana-baba güzel orijinli , 13 startta 7 kez kazanmış Street Boss oğlu DAINTREE(1) ve Prince of Krakow ‘un anneden kardeşi KING ATLAS(4) koşunun ortak favorileridir.

 

 

7.KOŞU : 

3 Aylık aranın ardından Adana pistinde katıldığı ilk koşusunda , sert rakipler arasında beşinci kalmasına rağmen yarışını beğendiğim, Sibiryalı ve Bilginin Oğlu gibi vasat üstü safkanların ana-baba bir kardeşi ASLANSEDA(5) ‘nın artan form ve kondüsyonuyla bu sefer kazanmasını bekliyorum.

ASLANSEDA(5) BANKO.

Geniş kuponlara, Tulpar’ın anneden kardeşi kalite tay ARABIAN PRINCE/7) de yazılabilir.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 4-2-9    / 6-8-3

2.AYAK : 1-4-3-8    / 2-7-5

3.AYAK : 1-8    / 9

4.AYAK : 3-6

5.AYAK : 3-1-4

6.AYAK : 5 (ASLANSEDA)   / 7

Ekonomik Kupon : 10 TL

Geniş Kupon        : 105 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©