08.01.2020 İSTANBUL PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 3-2

Son koşusunda sapınca başarısız netice alan kalite tay BAZILLION(3) ve ağır kilosuna rağmen formda tay CASCADA(2) ‘nın Yedili Plase için yeterli olabileceğini düşünüyorum.

 

 

2.KOŞU : 

Müsait kilolarıyla sevdikleri pist ve mesafede start alacak KORMAZEFE(3) , GÜNEŞİ GÖRDÜM(4) ve KARAGÜL BEYİ(6) ilk planda dikkate alınması gereken safkanlar.

Geniş kuponlara, ağır kilolu son yarışını ölçü almadığım GÜLDÜR GÜLDÜR(8), formunu yükselten MAVİ ZAFİR(9) ve mesafe biraz kısa gelebilecek olsa da formda LİZARDON(5) da yazılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Son koşularında Kadeş gibi gelecek vaat eden bir tayın arkasında ikinci-üçüncü kalan MENGÜALP(5) ve ULUBİLGE(7) koşunun ortak favorileridir.

Aynı gün diğer Maiden koşuda beşinci ve sekizinci olurken yukarıda ismini zikrettiğim iki taya göre yarış derecesi olarak hiç farkları olmayan DOĞANALP(3) ve BOLKAR DAĞI(2) da ihmale gelmez.

 

 

4.KOŞU : 

Grup içinde farklı sınıflarıyla dikkati çeken CORCOVADO(2) ve VICTORY IS OURS(5) koşunun ortak favorileridir.

Şans verdiğim son koşusunda beni yanıltmayan formda safkan GANADO SOLO(4) bugün de bir sürpriz yapmaya çalışacak olup, Geniş Kuponlara yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Yarış derecesi olarak bu rakiplerinden farklı olan ve şu anki form durumlarına göre kazanması gerektiğini düşündüğüm TİVOLİ(5) , usta jokeyiyle çok şanslıdır.

TİVOLİ(5) BANKO.

 

 

6.KOŞU :

Tonya’nın kazandığı son koşularında yakın ara ikinci-üçüncü kalan YAMAN OĞLUM(7) ve RODRIGUEZ(5) koşunun en şanslı taylarıdır.

İkili Tahminim : 5 / 7

 

 

7.KOŞU : 

Taylığındaki formuna yaklaşan ve son koşusunu çok beğendiğim CANOĞLUM(9) koşunun doğal favorisidir.

Sert rakipler arasında kazandığı son yarışı dikkat çekici olan güzel orijinli DE FEMME(10) favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara , son yarışını beğendiğim LION OF BABYLON(11) ve formda safkan HAYAL TUFANI(8) de yazılabilir. 

 

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 3-4-6    / 8-9-5

2.AYAK : 5-7-3-2

3.AYAK : 2-5    / 4

4.AYAK : 5 (TİVOLİ)

5.AYAK : 5-7

6.AYAK : 9-10    / 11-8

Ekonomik Kupon : 7 TL

Geniş Kupon        : 40 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©