07.01.2020 KOCAELİ PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Başarılı Şartlı-4 yarıştaki üçüncülüğü sonrası katıldığı son koşusu bir parça hayal kırıklığı olsa da bu sefer Hışman Çizik ile etkili olabilecek güzel orijinli LORD ADMIRAL(4) koşunun favorisidir.

Victory Gallop x Kaneko çaprazıyla dikkat çeken ve bu sefer Dil Bağı denenecek ALİÇO(1) ve son yarışı gayet iyi olan SEPULVEDA(6) favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

 

 

2.KOŞU : 

Uzayan her metre lehine olan ve bu sefer uzun mesafeli koşuyu bulan KURTULUŞBEY(2) , bu aralar biraz sık koşmasına rağmen koşunun favorisidir.

Uzayan mesafede daha iyi koşabilecek taylar CESURHALİM(6) ve CİHANTAYIM(4) ile form durumu gayet iyi olan YENER(12) favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

 

 

3.KOŞU : 

Tam mesafesinde start alacak olan ve kazanmaya başlayınca seri yapabilen safkan EMİRSOY(4) koşunun favorisidir.

Kısa mesafeli son yarışı hiç dikkate almadığım, bu sefer tam mesafesinde start alacak formda safkan NASUHOĞLU(6) favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, starttan düzgün çıkabilirse (veya 5 boydan fazla startta kalmazsa) etkili olabilecek KAFADAR(5) da yazılabilir.

 

 

4.KOŞU : 

Bu yarışta Dil Bağı denenecek GÖĞEBAKAN(2) , formda ELİZABETH KEEN(3) ve güzel orijinli, kilo avantajına da sahip STREET FIGHTER(5) ilk planda şans verilmesi gereken taylar.

Geniş kupon sahipleri hiç düşünmeden HEPSİ yapabilirler.

 

 

5.KOŞU : 

Kalite olarak bu grubun üzerinde olduğunu düşündüğüm ve son koşusunu hiç dikkate almadığım KARA HİSAR(1) koşunun favorisidir.

Ağır kilolu son yarışını çok beğendiğim ve bu sefer müsait kiloyu bulan CELAL BABA(4) favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, yaklaşık 3 aylık arası olmasına rağmen kalitesiyle etkili olabilecek ELFİDAM(6) da yazılabilir.

 

 

6.KOŞU :

Yakın arayla koştuğu yarışlar sebebiyle son koşusunda etkisiz kaldığını düşündüğüm KING MAGE(2) , kantarmasını sevdiği Adem Aslan ile uygun rakipler arasında çok şanslıdır.

KING MAGE(2) BANKO.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 4-1-6

2.AYAK : 2-6-4-12

3.AYAK : 4-6    / 5

4.AYAK : 2-3-5    / 1-4

5.AYAK : 1-4    / 6

6.AYAK : 2 (KING MAGE)

Ekonomik Kupon : 10 TL

Geniş Kupon        : 37 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©