06.01.2020 BURSA PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Uygun rakipleri bulan BRATİSLAVA(1) ‘nın kazanması doğal sonuç olacaktır.

 

 

2.KOŞU : 

Günün belki de en zor koşusu…

Değişen koşu senaryolarına göre hemen her kısrağın kazanma şansı var.

Ekonomik ve Geniş Şablondaki kısrakları sırasıyla dikkate almanızı öneririm.

 

 

3.KOŞU : 

6 Aylık aranın ardından bu pist ve mesafede yarış gören ÇAVUŞ BABAM(2) , dördüncü olduğı o koşusunda bugünkü aprantisiyle start almıştı.Artan form ve kondüsyonuyla ilk şansa sahiptir.

Derhadır’ın ana-baba bir kardeşi olup, son koşusunda güçlü bir rakibe geçilip 2.kalan ÜNDEĞER(6) favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

4.KOŞU : 

Bu grubun üzerinde olduğunu düşündüğüm ve ilk kez çıkacağı kum pistte de iyi koşmasını beklediğim , Turbo yavrusu BUKEFALOS(2) koşunun favorisidir.

Son koşusunda parlak bir birincilik alan GUPSE(4) favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Olgunabi gibi klas bir safkanın anneden kardeşi olup, son koşusuna hiç anlam veremediğim , bu sefer daha etkili olabilecek OLGUN KIZ(5) da ihmale gelmez.

 

 

5.KOŞU : 

Kazandığı son koşusunu çok beğendiğim, Mandarin gibi klas bir kısrağın ana-baba bir kardeşi ve yine Kurt Ekürisi safkanı PETROCELLİ(2) ‘nin bugün de kazanmasını bekliyorum.

PETROCELLİ BANKO.

Geniş kuponlara , önde boş kalırsa beyaz bayrak-ayna yapabilecek HÜSNİ(1) de yazılabilir.

 

 

6.KOŞU :

Sahipleri TOROS DAĞI(5) ‘nı, sevdiği pist ve mesafede , çok uygun gruba yazdırıp sanki idman jokeyleri Cem Altun’a ilk birinciliğini hediye etmek istemişler.Sahipleri güvendiyse bize de güvenmek düşer. Ancak zor bir at olduğu için ve yanına rakip geldiğinde bilinen inatçılığını yapması için çok teşvik istediğinden sadece favori olarak vereceğim.

Bu aralar form durumları çok iyi olan safkanlar AKAĞAÇ(1) ve ŞİMŞEKKRAL(4) favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

 

 

7.KOŞU : 

Yarış derecesi olarak rakiplerinden 1 sn daha iyi dereceye sahip ve herhalde bulabileceği en uygun grubu bulan MİHRİBANKAYA(3) ‘nın tecrübeli jokeyiyle kazanmasını bekliyorum.

MİHRİBANKAYA(3) BANKO.

Geniş kuponlara, BEYYURDU(1) ve ÖZALP(5) de yazılabilir.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 5-6-1-2-3-8    / 4-7-10

2.AYAK : 2-6

3.AYAK : 2-4-5

4.AYAK : 2 (PETROCELLİ)    / 1

5.AYAK : 5-1-4

6.AYAK : 3 (MİHRİBANKAYA)    / 1-5

Ekonomik Kupon : 7 TL

Geniş Kupon        : 67 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©