04.01.2020 İSTANBUL PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Hayatının ilk koşusunda Alihan gibi sert bir rakibin arkasında 2.kalan, Hard Gold ‘un anneden kardeşi GIANGUIR(4) , yaklaşık 3 aylık aranın ardından bu koşuya geliyor.İdmanları tatmin edici olan tay koşunun favorisidir.

Hayatının ilk koşusunda fazla sıkıştırılmadan 4.olan , idmanlarında da oldukça iyi dereceler sergileyen süper orijinli MAVİ KILIÇ(7) ve 5 aylık aranın ardından katılacağı koşuda bu sefer Halis Karataş ile çok daha etkili olabilecek, idmanlarını da beğendiğim HANDSOME MAN(5) favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Son koşusunda yarışın başlarında sert tempoya ayak uydurunca zaten uzun mesafe olan 1500 mt yarışta son 200’de bayılan ancak bu sefer daha iyi bir pilotajla kısalan mesafede etkili olabilecek  DARK PHOENIX(2) ve idman derecelerini beğendiğim MISTER POLICEMAN(8) de şanslı olabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Sentetik pistteki 8 koşusunda 4 kez kazanan kalite kısrak BLANCHARD(10) , idman dereceleri olarak daha tam olarak hazır olmadığını gösterse de kalitesiyle ve yarış karekteriyle ilk şans verilmesi gereken isimdir.

Sentetik pisti seven kaliye HONEY RYDER(4) ve bir önceki koşusunu bu pist ve mesafede 62,5 kg ile 3.tamamlarken iyi de bir derece yapan SILVER ARROW(3) favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

 

 

3.KOŞU : 

Bugüne kadar göstermiş oldukları performans, form durumları ve piste yatkınlıkları sebebiyle ÇİRÇUZ(1) ve LADY OF PARTHENIA(4) koşunun ortak favorileridir.

Son koşusunu çok başarılı bulduğum TIA DALMA(7) değişen jokeyine rağmen favorilere en ciddi rakip olacaktır..

Tek dişi tay olarak katıldığı son koşusunda güçlü erkek rakipleri arasında güzel bir üçüncülük yapan SENARA ACERO(6) da ihmale gelmez.

 

 

4.KOŞU : 

Bu pist ve mesafenin başarılı kısraklarından birisi olup, son iki yarışını da bu mesafede ve bu grubun üzerindeki safkanlarla koşan ve tabela içinde yer alarak başarılı olan, Kaizbert yavrusu  ÖNCÜPINAR(6) , o yarışlardan birisini tekrarlaması halinde bu sefer hemcinslerini geride bırakabilir.

ÖNCÜPINAR(6) BANKO.

 

 

5.KOŞU : 

Hem anneden hem de babadan Kaizbert torunu olan ARAPOVİC(1) müsait rakipler yanında koşunun favorisidir.

Kazandığı yarışlarla ve eşgaliyle dikkat çeken , Muhrip, Karayama ve Kışlalı gibi başarılı safkanların anneden kardeşi BAYPATRON(2) favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

6.KOŞU :

Sevdiği pist ve mesafede start alacak olabn ve kalite olarak bu grubun üzerinde gördüğüm DALİCİM(4) ‘in nadir bulduğu rakipleriyle denk kiloda kazanmasını bekliyorum.

DALİCİM(4) BANKO.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 4-7-5-2-8

2.AYAK : 10-4-3

3.AYAK : 1-4-7-6

4.AYAK : 6 (ÖNCÜPINAR)

5.AYAK : 1-2

6.AYAK : 4 (DALİCİM)

Ekonomik Kupon : 8 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©