07.04.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : KIŞLALI – SELDANIN OĞLU – ÖZERDİNÇ – TUTARLI

2.KOŞU : NOPSE DE ISCUM – SADIFNA – TWIST LADY – SEA MERMAID – BIG ALBATROS

3.KOŞU : GÜNIŞIĞI – GALİÇYA – HASPOLAT – UÇAN UÇAN

4.KOŞU : ALPTUĞHAN – ARBEDAŞ – KAFADAR – GÜMBÜR GÜMBÜR- KUTLUERİNOĞLU

5.KOŞU : EAGLE PAW – OVER CLOUDS

6.KOŞU : STRABON – KAVACIK BEYİ – KADERİN OĞLU – SPRING BREAK – ÇINARBEY

7.KOŞU : KARAMIH – FAVORİ KIZ – PİŞKİNKIZ – ŞAHİNSEMİH

 

**************************************************

 

05.04.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : BABAUÇAN – BÜLENT – ÇAVDARBABA

2.KOŞU : KIRMIZI – JOYCE – ELİFSU

3.KOŞU : BERENGÜL – AYDURU – POMALİN

4.KOŞU : ESERALP – KARARLI – VANLIMAHO – TULYARBABA – VELİAHTIM – KARACAKURT

5.KOŞU : AŞAN PRENSES – UĞURKANBEY – DARK TOWER – FIRE CANDY

6.KOŞU : RIVELYA – NIGELLA – MASSANDRA – WAR REASON

7.KOŞU : SAFNUR – STEEL RUNNER – MUAMMER BEY – CELAL BABA

8.KOŞU : MY ROYAL SUN – ASKOROZ – AVUKAT – OVA KARTALI

9.KOŞU : SUPERMAN – NAZNARA – PERFECT LEO – REAL KING

 

**************************************************

 

04.04.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : CEYLİNSU – HANIMSULTAN – SU MELEK

2.KOŞU : CALLIENTE – KANBEDRİ – STEEL CLAW

3.KOŞU : KHOR KALBA – GÜZEL AT – PARAMPARÇA – TANZER

4.KOŞU : ARBEDEŞAĞA – BARUTEFE – ZEYNEP SULTAN – DADAŞOĞLU

5.KOŞU : AKARNEJAT – ESER – PATRONİÇE – CİVANTAY – ÜNALAMCA

6.KOŞU : ELFİDAM – DONT HESITATE – BADEGÜL – PRINCESS DI

7.KOŞU : WATCH ME – JİNET – BAHTİYARLI – LIVE EMBER

8.KOŞU : ALKANAT – OYMAPINAR – SAFİYESULTAN – TİLİKUM

 

**************************************************

 

29.03.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : AÇIK EL – AYDURU – USTAOĞLU

2.KOŞU : LOZAN – GÖKHAN EFE – DORUKRÜZGAR – ÖZ PATRON

3.KOŞU : GRAY WOLF – MEGIC IVAILO – ÇALIKUŞU – MEHMETHAN

4.KOŞU : AKARCA KHAN – DARK HEART – CONGENIAL SON

5.KOŞU : AK DIAMOND – SEVENTH SENSE – OBRADA

6.KOŞU : BAY EMİR – TARIKHAN – FİRİKYA

7.KOŞU : MOUNT MONET – THE LAST KNIGHT – HIGH DEFINITION

8.KOŞU : MY GLORY – DENİZ YILDIZI – LADY ADİLE – SERPİNTİ – ŞEHRİBAN – MUNZUR RIVER

 

**************************************************

 

28.03.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : NEON KNIGHT – YOUNG BOND – MIZZEN OF TURKEY – AKSAKALLI

2.KOŞU : CHARMER HEMP – GÖRKEM – KOÇULAŞ

3.KOŞU : ALASKAN LADY – SADIFNA – FRESH YOURSELF – BIG ALBATROS

4.KOŞU : ÜNALAMCA – GOLDEN KING – EFE YÜREK

5.KOŞU : DEMİRTURBO – ÇALTEPE

6.KOŞU : SÜERDEM – ÇİVRİLLİ – BAYAYNA – GÜLÜŞLÜ

7.KOŞU : BABA MERDAN – WOUNDED – SALAMIS – GRIFFON – GİDEREGİDER

 

**************************************************

 

24.03.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : AKBEYAZ AFRODİT – TEKFORD PLUS – VEDATAĞA

2.KOŞU : ILDIR BEYİ – VICTORY RHYTHM – KARADAMAR – FAIR MONT

3.KOŞU : TUĞALP – NİŞANLI KIZ – VANLIMAHO – GEZGİNCİ

4.KOŞU : JUNGLE MAN – BLACKBALL – CASTAWAY – STEEL CLAW

5.KOŞU : PERFECT RUNNER – REFLEX – LONG RIFLE – ATEŞİN KANATLARI – YAMANLARBEYİ

6.KOŞU : ARBEDAŞ – KAFADAR – BEYAZ KULE

7.KOŞU : BAD GIRL – LORDSDAUGHTER – GOGO – STRIKE HARD

 

**************************************************

 

21.03.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : GRAY WOLF – DÖKER LİZ – MISS DADAŞ – DEMİRALP

2.KOŞU : BABA MERDAN – DARK HEART – GALYALILAR – STRABON

3.KOŞU : IT MAY RAIN – DEMİR FIRTINASI – ALKANAT – GÜLŞAH

4.KOŞU : BAY JAK – AYZA – BORANTAY – SALAMIS – TANZER – YAĞIZINOĞLU

5.KOŞU : VIKONYA – SU GAZELİ – TOMURCUK ÇİÇEK – HAMHAMA

6.KOŞU : IRMAK PRENSES – QUEEN OF PROTI – INNOVATION

7.KOŞU : AŞANBEY – ARBEDEŞAĞA – ZEYNEP SULTAN – MORMUKADDES – TİLİKUM

8.KOŞU : GOBEN – BÜTÜNAY – AKARNEJAT – ESERALP – YARISSA

 

*************************************************

 

14.03.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : POMALİN – KARAMIH

2.KOŞU : BAD GIRL – BIG EAGLE GIRL – RABİA HANIM – GRAND SPRING

3.KOŞU : DREAM SOLDIER – DRAGO – NAZNARA

4.KOŞU : BAYDÖKER – YOUNG BOND

5.KOŞU : MY SULTAN – FANİZAN – BEYAZ KULE

6.KOŞU : WATCH ME – LONG RIFLE – STEEL RUNNER – MUNZUR RIVER – LAST NUMBER

7.KOŞU : BÜLENT – BAŞKONAKLI – ESENKIR – LAZ MEMO

 

*************************************************

 

07.03.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : KARAMIH – USTAOĞLU – KIVRAKTAY

2.KOŞU : ŞÜKRAN BABANNE – BEACH LIFE – TÜRKNUR – MC TAMER

3.KOŞU : BARUTEFE – DİRİLİŞ – ARBEDEŞAĞA

4.KOŞU : MEGIC IVAILO – POWER BY FIRE

5.KOŞU : ALPTUĞHAN – NİNOŞUN OĞLU – TEKİNER

6.KOŞU : GRAND SPRING – BIPOLAR LADY – MOI JIZNI

 

*************************************************

 

03.03.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : CAMBODIA – İPEKKIZ – AMAZING LOVE

2.KOŞU : CEYLİNSU – BEYAZ KULE – PATRONİÇE – NİŞANLI KIZ

3.KOŞU : BAŞKONAKLI – BENLİGÜL – BÜLENT – UÇAN KARACA

4.KOŞU : KANBEDRİ – SKY LEGEND – CELAL BABA

5.KOŞU : YILMABAŞAR – TARIKHAN – SERDÜMEN

6.KOŞU : CONGENIAL SON – PETIT BLUE – LORD OF TIME – GOGO

 

*************************************************

 

01.03.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : ÖZÇOCUK – VELİAHTIM – HAMHAMA – NEŞETİM

2.KOŞU : CALLIENTE – BANA – TÜRKNUR

3.KOŞU : GRAY WOLF – RED WINNER – MEHMETHAN

4.KOŞU : ÖZERDİNÇ – PEKSOYUNOĞLU – ERGİNSOY – SELDANINOĞLU

5.KOŞU : MY ROYAL SUN – VICTORY RHYTHM – ELFİDAM

6.KOŞU : MİRA MİRA

 

*************************************************

 

28.02.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : BLACKBALL – STEEL RUNNER – ÇATALKAYA

2.KOŞU : KIRMIZI – REAL KING – THE LAST KNIGHT – ALASKAN LADY

3.KOŞU : TULYAR BABA – UÇAN UÇAN – KARA ŞÖVALYE

4.KOŞU : BAYDÖKER – AKGÜN REİS – DOMBRA

5.KOŞU : KARAMIH – BABA UÇAN – AL ANDAKAR

6.KOŞU : TOREADOR – KING WINNER – GO FOR THE AFTER – TWIST LADY

7.KOŞU : RÜZGARBERK – ALLEGRA – DAIMON

 

*************************************************

 

24.02.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : GALYALILAR – NEON KNIGHT – BAŞ BELA – DYMAXION

2.KOŞU : AKBEYAZ AFRODİT – IT MAY RAIN – SARIBEYZA – ECEM SULTAN

3.KOŞU : ÇALTEPE – DEMİR TURBO – MEMDUHAĞA

4.KOŞU : EL NİNO – FOREVER HERE

5.KOŞU : URLA KARASI – SCOUTLEO – PERFECT RUNNER – LEAD SOLDIER

6.KOŞU : GIALLO RAGAZZA – OVA – INNOVATION

 

*************************************************

 

22.02.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : CALLIENTE – BANA – BEACH LIFE – LADY ZOFKA

2.KOŞU : CAHİL FİLOZOF – AŞANBEY – BARUTEFE – ARBEDEŞAĞA

3.KOŞU : STEEL LAW – MEGIC IVAILO – CELAL BABA

4.KOŞU : KINOWA – KATMA DEĞER

5.KOŞU : CELALİYE – TAMAHKAR – BÜTÜNAY

6.KOŞU : AKARCA KHAN – STRIKE HARD – KING’S DAY

 

**************************************************

 

17.02.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : POMALİN – KARAMIH – UÇAN KARACA

2.KOŞU : ÖZERDİNÇ – TUĞALP – GALİÇYA

3.KOŞU : BIPOLAR LADY – RABİAHANIM – PERA

4.KOŞU : GRAY TAIL – JAK VJETAR

5.KOŞU : ROMEO – KIZILHAN

6.KOŞU : BIG ALBATROS

 

**************************************************

 

15.02.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : VICTORY RHYTHM – OVA KARTALI – KARA HİSAR – DEATH RACER

2.KOŞU : GEZGİNCİ – ÖZÇOCUK – SAVAŞ ATI

3.KOŞU : BARUTEFE – ÇİVRİLLİ

4.KOŞU : PATRONİÇE – VİKONYA – FANİZAN – MY SULTAN

5.KOŞU : FERFORJE – BELLA BAMBİNO – MISS TUDOR

6.KOŞU : CASTAWAY – FINDIKKIRAN – KANBEDRİ

 

**************************************************

 

14.02.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : WATCH ME – MUNZUR RIVER – DENİZYILDIZI

2.KOŞU : AYDURU – CAN HÜMEYRA – FAVORİ KIZ

3.KOŞU : TAŞKESEN – WEST GROVE

4.KOŞU : TEKİNER – ALPTUĞHAN – GOLDEN KING

5.KOŞU : NEON KNIGHT – DYMAXION – RECO – HARUNHAN

6.KOŞU : GÖKHAN EFE – PERFECT LEO – RED WINNER

 

**************************************************

 

10.02.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : PETIT BLUE – BABADOĞAN – BÜYÜK BABA – LORD OF TIME

2.KOŞU : FOREVER HERE – AKGÜN REİS

3.KOŞU : STEEL CLAW – STRONG HEART

4.KOŞU : ARSLANTURBO – MEZİTHABER

5.KOŞU : PERFECT RUNNER

6.KOŞU : ZAMAN YOLCUSU – ERGİNSOY – ÖZÇOCUK

 

**************************************************

 

08.02.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : FANİZAN – TAMAHKAR – BÜTÜNAY

2.KOŞU : ÇATALKAYA – FINDIKKIRAN – HORIZON

3.KOŞU : BAYDÖKER – GALYALILAR – BIG DADAŞ

4.KOŞU : PRINCESS DI – CAMBODIA

5.KOŞU : AL ANDAKAR – DEMİRPOYRAZIM

6.KOŞU : GHOST WILD – GRAY WOLF – SKY LEGEND

 

**************************************************

 

07.02.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : DENİZYILDIZI – TÜRKNUR – GIALLO RAGAZZA

2.KOŞU : İPKİNHAN – DAIMON

3.KOŞU : KAFADAR – ARBEDAŞ

4.KOŞU : ERTEMİZ – KIZILHAN – YILMABAŞAR

5.KOŞU : MY ROYAL SUN

6.KOŞU : ALMOHAD – DEATH RACER – GÜÇLÜ KIZ – TAŞKESEN

 

**************************************************

 

03.02.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : ANGELETTA – HASANEFE – AKYAZILI HAKAN

2.KOŞU : GÜLŞEKER – NİLDA – TUĞALP

3.KOŞU : BABA UÇAN – TUMBUL ŞEN – UĞURSEL

4.KOŞU : CAN DADAŞ – EL NINO – KATMA DEĞER

5.KOŞU : GOLDEN KING – CANIM MİRA – GÜNIŞIĞI – ÜNLÜOĞLU

6.KOŞU : BELLA BAMBINO – SIMPLY RED – ERENDIRA – BIG EAGLE GIRL

 

**************************************************

 

1.02.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : HANIM SULTAN – VİKONYA

2.KOŞU : ARBEDEŞAĞA – CENGİZEFE – DİRİLİŞ – ECEM SULTAN

3.KOŞU : FERFORJE – İPEKKIZ – LITTLE BIRD – ACOUSTIC COVER

4.KOŞU : SAFNUR – INNOVATION

5.KOŞU : ATEŞİN KANATLARI – LEAD SOLDIER – YOU NEVER KNOW – ANGEL OF DEATH

6.KOŞU : OĞLUM AZAD – AŞANBEY – ÇİVRİLLİ

7.KOŞU : KÜLÜNK RÜZGAR – BERBATOV – KAVACIK BEYİ – ÖNEMLİ

 

**************************************************

 

31.01.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : INVINCIBLE MOON – KOÇULAŞ

2.KOŞU : DYMAXION – BÜYÜK BABA – NEON NIGHT

3.KOŞU : BAYAYNA – SÖZENBİR – UÇAN KARACA

4.KOŞU : JACOBIN – BATTLE RHYTHM

5.KOŞU : ROMEO – GÜMBÜR GÜMBÜR

6.KOŞU : İKSİR – DIVINE BEAUTY – PENGUEN

7.KOŞU : KIRMIZI

 

**************************************************

 

27.01.2019 İZMİR PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU :  AYDURU – POMALİN

2.KOŞU :  VICTORY RHYTHM

3.KOŞU :  WATCH ME – BIG ALBATROS

4.KOŞU :  TARIKHAN – YILMABAŞAR

5.KOŞU : VELİAHTIM

6.KOŞU : REFLEX – HASFIRTINA – PERFECT RUNNER – SCUTLEO

7.KOŞU : FIRE CANDY – LADY ZOFKA – HORIZON

 

**************************************************