21.06.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : DUMAN – BABAMEDET – YETİM ALİ

2.KOŞU : SAKALAYDIN – FATİH AĞA – BABA ARİF

3.KOŞU : BODRUM KALESİ – AZANT – ALEMİN KRALI – SİNANLI – BEYZA SULTAN

4.KOŞU : GÖZÜ AÇIK – BEYHANEFE- BEDİRCAN – SİNGAPUR – CİHANIN OĞLU

5.KOŞU : HAMEDAN – LATIKA – WALTER WHITE – MY CHAMPION

6.KOŞU : DOMINANCE – YÜZATLIKISADEVRE – ZEHTER – LIVE EMBER

7.KOŞU : SHANGAIS GIRL – GREY CLOUD – NIGHT LATERNE – TİNİZ BEYİ – CERSEI

8.KOŞU : ÖZDOĞA – ÖNCÜPINAR – ZEYTİNBAĞI – DERİN SULTAN

 

**************************************************

 

16.06.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : GRIM – FULL THROTTLE – BIG NAME

2.KOŞU : LION OF BABYLON – BEKLENEN – GOLD POLAT

3.KOŞU : BLUE VICTORY – INDIAN MOST – CEP DURAK – MAKAMBO

4.KOŞU : OĞUZBOYLU – BATMANASLANI – MEMDUHAĞA – BENHALİL

5.KOŞU : OĞLUM SERKAN – SÜRGÜNTAY – BABAİSMAİL – GİZMO – BAŞ HÜKÜMDAR

6.KOŞU : GAZIBORA KHAN – VICTORY IS OURS – BLAZE TO WIN – STALLION FALCON

7.KOŞU : YETİM AHMET – KADHAN – AKKULA – ALEMİN KRALI – AKARNEJAT

8.KOŞU : ZİMBAT – CİHANGÜL – RED TIDE – LİZAS

 

**************************************************

 

31.05.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : UZUNBEY – KILIÇSOY – BEYZASULTAN – TURGUT USTA

2.KOŞU : BIG NAME – KARAYAŞAR – KARABAYIRLI

3.KOŞU : PRENSES MONTANA – HANIMCIM – TUANAHANIM – ALFİDAN

4.KOŞU : PENGUEN – FIREY ATES – HONEY RYDER – KEMANCIKIZ

5.KOŞU : VICTORY IS OURS – BLAZE TO WIN – DEPOSITORY – VANCOUVER

6.KOŞU : STRONG HAND – SEMERKAND – SİMAYKOÇ – RED TORNADO

7.KOŞU : PRENSES BEGÜM – PACHINKO – LIZAS – PERANDOR

8.KOŞU : DEMAN OĞLU – ŞAHIMSIN – NAMZET

 

**************************************************

 

22.05.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : ADINI SEN KOY – NAR ŞERBETİ – BODRUM KALESİ – HİLALEDA

2.KOŞU : ENGEL YOK – UÇANOK – VOLTA – TİNİZ BEYİ

3.KOŞU : BÜLENT – MAKRİKÖY – FATİHAĞA

4.KOŞU : TURGUT USTA – RİŞVANOĞLU – GARZAN ATEŞİ – UZUNBEY – KELEMER

5.KOŞU : KÜPŞEKER – MISS SERITANA – ÇAĞRI – HONORABLE

6.KOŞU : MISS PERFECT – ES ES WALKER – LIVE EMBER – FERHAN – STAR DANCER

7.KOŞU : BIÇKINTAY – KIRIMAY – GURBET ATEŞİ

8.KOŞU : KEMANCIKIZ – BLAZING GIRL – TORUN CALLAS – SUMMER PICTURES – HERRING

9.KOŞU : DAENERYS – MAKİNİST – RED TORNADO – STARTING KEY

 

**************************************************

 

 

05.05.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : AYSEL ANA – ESİLASU – GÜNDOĞDU – AKILTERİ

2.KOŞU : AKKULA – ERTEMİZ – SİNANLI

3.KOŞU : EĞİL GÜLÜ – NUBİLA – BENOYUNCU – PERSİN

4.KOŞU : KUDO – LIFE TIME – PAÇİ – SAFİRKIZ

5.KOŞU : CARROT – AKDAĞ FIRTINASI – SON OF UTOPIA

6.KOŞU : SHARPA – KREACHER

7.KOŞU : VIAREGGIO – MATBAACI – SUN OF DAY – THE POWER – UÇAN FİL

8.KOŞU : DALOĞLU – ŞANSLI KAFKAS – ONURLUEFE – YOLKIRAN – AKTUĞ

 

**************************************************

 

13.04.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : SİNANLI – DALİCİM

2.KOŞU : CURTARALO – BAYBAŞKAN – ESKAYRA – RUSTY BOY

3.KOŞU : AKSAKAL – GÜMÜŞKESEN – HERGELE- ÖZEKAN

4.KOŞU : BRAVE WOLF – MAKİNİST – SALENTO – BARBAROSSA – ZEHTER – PETITE ROUGE – PRENSES BEREN

5.KOŞU : PENDRAGON – YAĞIZINOĞLU – CANGÜVEN

6.KOŞU : SON OF UTOPIA – ÖMER IN MY MIND – TORCULARIS – GRASHOF – BAŞOK

7.KOŞU : BEYYAZAR – MİRA MİRA – SIRILSIKLAM – BORALTAN

8.KOŞU : KEEP DANCING – MIKULA – ŞAHİNBEY – LOVE AGAIN – GRAND DUCHESS – ÇAĞRI

 

**************************************************

 

03.04.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : DENİZSEFASI – SANAY – BALDAĞI – GÜLFEM

2.KOŞU : CEYLİNİM – MOLTO BENE – KEMANCI KIZ – AYSHE – BLANEGIRL – LIFETIME

3.KOŞU : MAGNUS – ROCKABYE – AEGEANS DREAM – AGERA – MONSHAU

4.KOŞU : FURI – CAT GIRL – LARVOTTO

5.KOŞU : AYBARS – MAKAMBO – BUNGALOW – ASLAN KOÇUM

6.KOŞU : AĞANARLICA – BABA NAKKAŞ – TAY SAAD

 

**************************************************

 

30.03.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

 

1.KOŞU : ASLANSÜTÜ – KORCAN – ATLIGÜL

2.KOŞU : MATBAACIPROOF STRIKER – SALENTO

3.KOŞU : SIRILSIKLAM – BAĞLAM – RAYİHA – ESENKIR

4.KOŞU : SUVLA POINT – PANCAKE – PRENSES BEREN – FLAMBOYANT

5.KOŞU : BAYEZİD – MY BILLIONARE – RUN AND WIN – CRIMIAN WIND

6.KOŞU : KING OF ROCK – CORCOVADO – ZAFER ATEŞİ – BIG BROWN

7.KOŞU : DALİCİM – RİŞVANOĞLU – REİSOĞLU – CANKURTBEY

8.KOŞU : MY GRACE – İŞARET – PERİ MASALI

 

**************************************************

 

23.03.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : SPEEDY GUNNER – ZU HAT – YİĞİTALP

2.KOŞU : BAHATTİN – DALOĞLU – KARAGÜL BEYİ – ÇAKMAKŞAH – AKDAMAR

3.KOŞU : BATMAN – BALDEMAR – LUPO UNO – CARROT – DARTH VADER

4.KOŞU : JACK SPARROW – ERDEMİRCİ – KIZIL TÜY

5.KOŞU : ZAZAHASAN – CANIMBABAM – GÖRÜKLE – BİR ÖMÜR

6.KOŞU : SOLDIER SWORD – CANGUVEN – LIFE TIME

7.KOŞU : RED TORNADO – RUGGIERO – EXPLOSIVE STAR – MAGIC FLY – PATRIOTTICO

 

**************************************************

 

13.03.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : AKKULA – AKSAKAL – KARAYÜREK

2.KOŞU : SENSİZİM – HIGH EGOS GIRL – ELAGÖZLÜM – MYSTIC GREEN – ALLEGRO FIDDLE

3.KOŞU : GÜRGÜR BABA – CABBAR REİS – VELİAHTIM – BAWEPIR

4.KOŞU : INVINCIBLE BABY – UĞUR BUBAM – MEGALADON – RUBUCO

5.KOŞU : BAYBAŞKAN – DEPOSITORY – CORCOVADO

6.KOŞU : SCIFO – REKOR – LIONS ROSE – ÇEKO DAYI

7.KOŞU : OLRIC – AĞANARLICA – ATLI PRENS

 

**************************************************

 

09.03.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : SINCLAR – MY BILLIONARE – SAN MARİNO

2.KOŞU : RIGHT HUNTER – BABAROS – VOLTA – WINNERS PRIDE

3.KOŞU : BEKİR – TEYYARE – YARAMAZ – KARTALKIZ

4.KOŞU : BLANCHARD – ALWAYS PERFECT – ZILLION

5.KOŞU : BATMANASLANI – ALTINCI HİS – BAY EMİR – DENİZİM

6.KOŞU : CAMGÖZ – ESTİGEÇTİ – SIRILSIKLAM

7.KOŞU : SOFİST – FREYJA – COMANDAT – AFTER GOLD

 

**************************************************

 

06.03.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : HONORABLE – BÖRÜ – HORON GÜZELİ

2.KOŞU : BONJOUR EL SAMAWI – SÜNDÜS SULTAN

3.KOŞU : KAMÇI – ASLANSÜTÜ – BAWEPIR – TETİNA

4.KOŞU : SAKAL AYDIN

5.KOŞU : KING OF ROCK – ZAFER ATEŞİ – BAYBAŞKAN – VICTORY IS OURS

6.KOŞU : KAYI OVASI – NIPPON – ERDEMİRCİ

7.KOŞU : BLAZING GIRL – CERSEI – KUDO – CEYLİNİM

 

**************************************************

 

02.03.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : FATİH AĞA – ÖZEKAN – BEYYAZAR

2.KOŞU : YAĞIZINOĞLU – MAKAMBO – RÜZGAR – AFTER FOREVER

3.KOŞU : RED TORNADO – KAYI BEYİ – DUDE – BARLAS – KIRALIN KIRALI

4.KOŞU : KIZIL TÜY – UĞUR BUBAM – INVINCIBLE BABY

5.KOŞU : ŞEKER HANIM – CHERI CHERI LADY – DENİZCANIM

6.KOŞU : KARAYÜREK – ZEBERCET – BOTAN

7.KOŞU : AEGEANS DREAM – BRAVE KING – DALLAS – ÇAĞRI

 

*************************************************

 

27.02.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : REİSOĞLU – ESANADOLU – ÖZPAR

2.KOŞU : JUNO – İŞARET – LIVE EMBER – FED DAY

3.KOŞU : GÖRÜKLE – BEKİR – KELEMER – BİR ÖMÜR

4.KOŞU : MELODICA – PANCAKE – SUVLA POINT – LIESERL

5.KOŞU GÜMÜŞKESEN – ERTEMİZ – ŞAHİNTER – AKKULA

6.KOŞU : NİĞDE BEYİ – MAGNUS – TORCULARIS – VIAREGGIO

7.KOŞU : LIFE TIME – PAÇİ – RIVER GIRL – CEP DURAK

8.KOŞU : KRALİÇE – LADY ROSSA – DERDİYOK – ASHERA

 

**************************************************

 

25.02.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : SAN MARINO – FIREY ATES – DIAMOND DASH

2.KOŞU : UZUN BEY – ACARTÜRK – EFESLİ – BABASELVER

3.KOŞU : BABA ARİF – FATİH AĞA – ULUBATUR – GUSTAV

4.KOŞU : GANİM – KURABİYE CANAVARI – TUMBUL YALAZ – BONJOUR EL SAMAWI – SÜNDÜS SULTAN

5.KOŞU ORDER OF THE ROSE – WILD OCEAN – AEGEANS DREAM

6.KOŞU : GADDARA – BLACK WASP – THE GRAY

 

**************************************************

 

23.02.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : LIONS ROSE – ÇEKO DAYI – TİNİZ BEYİ – REACH THE TOP

2.KOŞU : LAST HURRICANE – KING ARAS – HIGH EGOS GIRL – RUGGIERO

3.KOŞU : IMPULSIVE – LAST SHADOW – PENDRAGON

4.KOŞU : RÖNESANS – ŞAHIMSIN – OLRIC

5.KOŞU ROCKABYE – RUBUCO – SZIGETVAR

6.KOŞU : NİZİPLİKIZ – ARDANUÇLU – ÖZMİHRACE

 

**************************************************

 

16.02.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : REAL STORY – CREED BOY – HAZEYN

2.KOŞU : İZTAN – ÇAKIRYUSUF – MELİHEFE – BEKİR

3.KOŞU : KING OF ROCK – HONEY RYDER – ÇEKO DAYI – VANCOUVER

4.KOŞU : BAYEZİD – SINCLAR

5.KOŞU ALWAYS PERFECT – BLANCHARD – MONSHAU – NIPPON

6.KOŞU : MAVİ – ÇEŞME FIRTINASI – SANAY – RENGÜL – SEVDA TÜRKÜSÜ – GÜLŞEKER

 

**************************************************

 

13.02.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : PROF STRIKER – LE GOR  – RIVER BOY – LEONESSA

2.KOŞU : GÜMÜŞKESEN – ŞÜKRÜ – SİNANLI – AKKULA

3.KOŞU : KING MAGE – DALLAS – BRAVE KING – BLACK CANARY – POWER FOR GLORY

4.KOŞU : KAMÇI – BAWEPIR – BABAEMİR – BOTAN

5.KOŞU ŞAHİNTER – DÜŞLEM – ABUŞ

6.KOŞU : HAYAL TUFANI – NEYZEN – NİĞDE BEYİ – JACK SPARROW

7.KOŞU : BELLA BRAVA – KARA TİMUR – BUZKAYA – AKKAYA RÜZGARI

8.KOŞU : RIGHT HUNTER – CARUSO – NORTHBEACH – OCEAN DRIVE

 

**************************************************

 

09.02.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : DENİZCANIM – ÇIKSALIN – RIVER GIRL

2.KOŞU : BLUE VICTORY – BORANTAY – LIFETIME – RÜZGAR

3.KOŞU : KAYI BEYİ – AEGEANS DREAM – PATRIOTTICO – HIAWATHA

4.KOŞU : BAHATTİN – ÇAKIRYUSUF – KARAÇELİK – ZAZAHASAN – BİR ÖMÜR

5.KOŞU : REİSOĞLU – ÖNCÜPINAR – SAHİPBEY – AMANKAYA

6.KOŞU : HAREM – GÜNYELİ – CAMGÖZ – ŞEPŞEKER – KARASULTAN – AYDİL

7.KOŞU : ORABELLA – ÇAĞRI – COMANDAT – CAPTAIN MORGAN – BÖRÜ

 

**************************************************

 

06.02.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : KIZIL TÜY – RUBUCO – UĞURBUBAM

2.KOŞU : ASLAN SÜTÜ – EFESLİ – BAWEPİR – PRATİK NEVZAT

3.KOŞU : PERÇİN – BONJOUR EL SAMAWI – KÜÇÜK PRENSES – MARİKOSAN – BADESU

4.KOŞU : RÖNESANS – GÖRÜKLE – MADALYON – KAYABERT – ULUKAAN

5.KOŞU : GOLD POLAT – ÖMER IN MY MIND

6.KOŞU : AYBARS – BUNGALOW – MC GREGOR – VOLTA

 

**************************************************

 

01.02.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : ULUBATUR – DALOĞLU – SIKINTI YOK

2.KOŞU : LAST MY DARLING – LİZAS – CEVHERE

3.KOŞU : ZENGİNCE – TOKUŞ HANIM – TİRAJE – CANÖZGÜ

4.KOŞU : GADDARA – CANGÜVEN – VESELY – PLOVDIV – ASLAN KOÇUM

5.KOŞU VICTORY IS OURS – URASHAN – BAYBAŞKAN

6.KOŞU : SZIGETVAR – URLA KARASI – MÜHENDİS

7.KOŞU : CİHANGÜL – NIPPON – LADY ROSSA

 

**************************************************

 

30.01.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : TUMBULYALAZ – ALTINBAY – OLRIC

2.KOŞU : MELİHEFE – KELEŞHAN – AKTUĞ – ERGENE RÜZGARI

3.KOŞU : BOTAN – KALAYCIKAYA – BABAEMİR

4.KOŞU : CANOĞLUM – NEYZEN

5.KOŞU : PENDRAGON

6.KOŞU : SİNANLI – ALEMİN KRALI – KARAYÜREK

 

**************************************************

 

26.01.2019 İSTANBUL PROGRAMI

İDMANLARINI BEĞENDİĞİM SAFKANLAR

1.KOŞU : DALİCİM – REİSOĞLU – ÖNCÜPINAR – CANKURTBEY

2.KOŞU : DENİZ MAVİSİ – KIND OF BLUE

3.KOŞU : KURABİYE CANAVARI – TURBO LOGO – TÜRKMENSOY – KAMÇISIZ – TAY SAAD

4.KOŞU : ULUKIZ

5.KOŞU : KAYABERT – ÇAKIRYUSUF – KARAÇELİK – BAHATTİN

6.KOŞU : BLAZING GIRL

 

**************************************************