30.06.2020 KOCAELİ PROGRAMI

 

 

30.06.2020 KOCAELİ PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN’A DAHİL KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

6.KOŞU :

5 Aylık ara sonrası, çok sert rakipler arasında, sentetik pistte start aldığı 2000 mt mesafeli koşuda, son 400’de bir ara dış kulvardan gelir gibi gözüküp spikere adını söyleten , sonrasında dışından gelen rakibiyle önünde gezinen rakibi arasındaki boşluğa giremeyip, jokeyinin de fazla üzmediği BİŞKEKHAN , geçen sene Kısa Vadeli koşularda tabela içerisinde yer aldığı Kocaeli pistinde , kendisini iyi tanıyan jokeyi Mehmet Kaya ile koşunun favorisidir.

Umutlu gibi çok sert bir rakibin yakın ara arkasında ikinci olduğu yarışı çok beğendiğim TUTARLI favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Geniş kuponlara, yarışın temposunu belirleyebilirse daha başarılı olabileceğini düşündüğüm AKAĞAÇ , pist ve mesafe ayırt etmeden iyi koşan TUĞTEKİN ve bu aralar ikinci baharını yaşayan BERATBEY de yazılabilir.

 

 

7.KOŞU : 

Bu pist ve mesafedeki son  yarışı adeta rakiplerine meydan okuyarak kazanan ÜNLÜOĞLU , bir kez daha beyaz bayrak-ayna yapabilir.

Sentetik pistte ve sert rakipler arasında start aldığı son yarışını beğendiğim AK DIAMOND ve kalite kısrak ELFİDAM favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Son yarışını hiç dikkate almadığım , bu sefer tam aradığı teşvik seven jokeyi bulan CELAL BABA , gününde olduğu zaman rakip tanımayan FOR THE KING ve bu aralar güzel bir form yakalayan, idmanlarında da güzel dereceleri kolay sergileyen HOPEFUL ihmale gelmeyecek safkanlar.

Geniş Kuponlara, yaşları ilerlemiş olsa da kalite safkanlar BALBALLILI ve WHITE HART LANE de yazılabilir.

 

 

8.KOŞU : 

İstanbul iç pistteki idmanlarında gayet iyi dereceler sergileyen , annesi Dansing River’ın kumcu bir safkan olması sebebiyle ilk koşusunda çim pistte elde ettiği neticeyi hiç önemsemediğim BLEWUS koşunun favorisidir.

Bursa’da sürdüğü idmanlarında gerçekleştirdiği dereceler fena olmayan , orijin olarak da kum piste yatkın CATCH THE RHYTHM , son dönemde Kurtel Ekürisi safkanlarıyla başarılı yarışlar sergileyen jokeyi Onur Öztürk ile favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Gerek yarışlarına gerekse idman derecelerine bakınca formunda ilerleme gözlemlediğim DEHABATUR , çim pistteki ilk yarışını önemsemediğim , idmanları gayet iyi olan ŞEFİK AĞA ve uzun mesafeli son koşusu iyi sayılabilecek olup, idmanlarını da yaptıran aprantisiyle start alacak LADY LIPA da dikkate alınmalıdır.

 

 

9.KOŞU : 

Bekir ve Sinoplu Merve gibi başarılı safkanların ana-baba bir kardeşi OĞUZŞAH koşunun favorisidir.

Kaizbert uzmanı jokeyiyle start alacak ARZU GELİN ve Bursa çim pistindeki ilk koşusu fena olmayan SUKUT BEY favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Şükranınoğlu gibi kalite safkanın anneden kardeşi olup, form durumu da iyiye giden CANRIDVAN ve Bestekar gibi çok başarılı bir safkanın anneden kardeşi olup bir yarış gören CİLVELİ HİSAR da ihmale gelmez.

Geniş kuponlara, sentetik pistteki ilk koşusu ve idman dereceleri fena olmayan ÖZGÜR KAFKAS ve idman dereceleri iyi sayılabilecek TÜMÖZ KIZI başta olmak üzere HEPSİ  yazılabilir.

 

 

10.KOŞU :

3 Aylık ara sonrası Bursa çim pistinde yarış gören Turbo yavrusu LOKUM OĞLU , sevdiği pist ve mesafede formda jokeyiyle çok şanslıdır.

LOKUM OĞLU BANKO.

 

 

11.KOŞU : 

Dark Magic , Runner Cat ve She Is Mine gibi değerli ve başarılı safkanların anneden kardeşi olan COMANCHERO , son koşusunda Bursa kum pistinde Şartlı-4 koşuda ekürisi He Is Mine kazanırken , Baba Avcı ve Siempre gibi kum pistin önemli tayları arkasında koşuyu dördüncü tamamlamıştı. Bu sefer çok uygun grupta , jokeyi önemli bir hata yapmaz ve yarış içi önemli bir talihsizlik olmazsa kazanmasını bekliyorum.

COMANCHERO BANKO.

 

 

 

 

30.06.2020 KOCAELİ PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 8-4    / 1-12-5

2.AYAK : 11-5-1-2-10-8    / 13-15

3.AYAK : 3-5-6-9-12

4.AYAK : 2-6-4-1-7    / 3-9-5-8

5.AYAK : 5 (LOKUM OĞLU)

6.AYAK : 6 (COMANCHERO)

Ekonomik Kupon : 21 TL

Geniş Kupon        : 126 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

 

1)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©