30.06.2020 ANKARA PROGRAMI

 

 

30.06.2020 ANKARA PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Alev Topu’nun yarıştan çıkmasıyla şansı artan, form durumu da gayet iyi olan Kırımhan yavrusu SİVEREK HAN , uygun grupta çok şanslıdır.

SİVEREK HAN BANKO.

Geniş kuponlara, kum pistte de iyi koşabilecek orijine sahip olan KÜÇÜKAĞA ve ilk yarışını beğendiğim UÇARŞAHİN de yazılabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Değişik yarış senaryolarına göre her biri bu yarışı kazanabilecek güce ve form durumuna sahip safkanların yarışında hiç riske girmeden HEPSİ yapmak en mantıklı seçim olacaktır. Daha az at yazarak risk almak isteyenler şablondaki sıralamayı dikkate alabilirler.

 

 

3.KOŞU : 

Kreacher’ın anneden kardeşi olup, 8 aylık aranın ardından gördüğü yarışta Wanwisa’ya son 10 metrede geçilip 2.kalan Aracı Ekürisi safkanı GRANADA , artan form ve kondüsyonuyla bir beyaz bayrak-ayna yapabilir.

Gazi Şampiyonu Hep Beraber’in anneden kardeşi olup, İstanbul’da kazandığı son yarışını çok beğendiğim SHORTY favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, kazandığı yarıştaki düzlük sprinti etkileyici olan WANWISA ve bu grupta da etkili olabilecek form ve kaliteye sahip KOCAHATUN da yazılabilir.

 

 

4.KOŞU : 

Dünyaca ünlü Godolphin Ekürisi’ne ait bazı atlara da babalık yapan Raven’s Pass gibi çok iyi bir aygırın kızı ve anneden Magnum Opus’un kardeşi olan ASHERA , taylığında G1 Kısrak Koşusu altıncılığı elde etmişti.Sonrasında uzun mesafeli çim pist yarışlarında zaman zaman etkili olsa da bir türlü beklenen performansı gösteremedi. Zorunlu ara sonrası katıldığı yarışta biraz da yarış içinde yer tutma sorunu yaşayınca güzel bir düzlük sprint atmasına rağmen yetiştiştiremeyip 2.kaldı.Bu sefer oldukça uygun rakipler arasında, bu senenin formda jokeyi Ayhan Kurşun’la kazanmasını bekliyorum.

ASHERA BANKO.

 

 

5.KOŞU : 

Adana 1800 mt çim pistte kazanıp Maiden’dan çıktıktan sonra katıldığı son koşusunda, çok sert rakipler arasında start alan FAST RUNNER , koşuya 1,5 boy gecikmeli başlamasına ve jokeyinin de kamçı dışında fazla bir katkısının olmadığı yarışta, kazanan tay Prior’ın 90 salise gerisinde yarışı tamamlamıştı.Uzayan mesafede koşunun favorisidir.

Uzun mesafe tecrübesi olan ve bu aralar form durumunu da çok beğendiğim DEMİRKURT favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

6.KOŞU :

İlk koşusundaki yakın ara altıncılığı sonrasında Şartlı-3 kazanan ÜNLÜ MY DAUGHTER ve Adana pistindeki ilk koşusunda, jokeyinin biraz pasif binişine rağmen Macau gibi iyi bir tayın yakın ara arkasında 2.olurken, aynı gün diğer Maiden koşuyu kazanan Bay Alves’ten daha iyi derece yapan PRENSES HİRA ilk şansa sahip taylar.

02 Temmuz tarihindeki 1000 mt mesafeli koşudan silinip 200 mt daha uzun mesafeli bu koşuyu tercih eden Smart Robin tayı EL TIGRE de güzel idmanları ışığında bu koşuyu kazanabilecek güce sahip gözüküyor.

Sürpriz performans gelebilecek koşuda Geniş Kuponlara HEPSİ yapılabilir.

 

 

7.KOŞU : 

İlk koşusunda beklenen performansını sergileyemeyen, Dilber Gülü’nün anneden kardeşi AĞAMSIN , uygun grupta koşunun favorisidir.

İlk koşusu ve idmanları iyi olan CANFARUK ve Karamustafa gibi süper bir safkanın anneden kardeşi olup, idmanlarını da beğendiğim KÖSEF favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Ağır çim pistteki ikinciliği gayet iyi olan ve orijin olarak kum pistte daha da iyi koşabilecek MEMO AĞA da ihmale gelmez.

Geniş Kupon sahipleri HEPSİ yaparak sürpriz olabilecek koşuyu sağlama alabilirler.

 

 

8.KOŞU : 

İdman pistinde formda görünen klas kısrak FLYING BIRD , formda ekürisi Arrow ve formda jokeyiyle beraber ilk şansı almayı hak ediyor.

Malones-Angels Boy-Sky Wolf gibi Ankara kum pistinin üst düzey safkanları arkası dördüncülüğü gayet iyi olan SUN OF DAY favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Lozan-Grayocean-Royal Avşar gibi kum pistin mükemmel safkanları arkasında dördüncülük yapan ANKA , iyi koşabildiği uzun mesafede mutlaka dikkate alınmalıdır.

Stili rakiplerine rağmen , koşunun liderliğini alabilirse ve son 800 metreye kadar fazla sıkıştırılmazsa tatlı bir sürpriz yapabilecek OSMAN BABA da ihmale gelmez.

 

 

9.KOŞU : 

Ankara 1400 mt çim pistte start aldığı koşuda, çok sert gruptaki yakın ara yedinciliği sonrası , sentetik pistte start aldığı ve stiline göre biraz uzun mesafeli sayılacak (1500 mt) koşuyu kolay kazanan GÖKLERİN GÜLÜ , ana-baba bir kardeşi Diliran’ın performansının henüz uzağında olsa da her koşu daha iyiye giden bir form ve performansa sahip.Bu sefer ideal pist ve mesafesinde koşacak kısrak koşunun doğal favorisidir.

Her geçen gün formunu yükselten ve çim piste bayılan CÖMERTOĞLU , son koşusunda çok sert rakipler arasında güzel bir beşincilik yaptı.(Aynı koşuda Göklerin Gülü 7.olmuştu) Turbo yavrusu safkanın tecrübeli jokeyiyle birincilik mücadelesinin içinde olacağını düşünüyorum.

Geniş Kuponlara, Şanlıurfa iç pistte yaptığı idman derecelerini ve çim pistteki son yarışını çok beğendiğim YILMAZ HOCA da yazılabilir.

 

 

30.06.2020 ANKARA PROGRAMI

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 5 (SİVEREK HAN)    / 4-6

2.AYAK : 1-5-6-9-2-3-4-8-7

3.AYAK : 5-7    / 1-6

4.AYAK : 3 (ASHERA)

5.AYAK : 6-4

6.AYAK : 3-7-1    / 2-4-5-6-8

Ekonomik Kupon : 7 TL

Geniş Kupon        : 120 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

 

30.06.2020 ANKARA PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 3 (ASHERA)

2.AYAK : 6-4

3.AYAK : 3-7-1    / 2-4-5-6-8

4.AYAK : 1-2-4-6    / 3-5-7-8-9

5.AYAK : 8-6-2-4

6.AYAK : 3-4    / 7

Ekonomik Kupon : 13 TL

Geniş Kupon        : 120 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

1)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©