29.06.2020 BURSA PROGRAMI

 

29.06.2020 BURSA PROGRAMI

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Bursa kum pistindeki ilk koşularında kazanamamalarına rağmen iyi koşan ve ikinci olan, derece olarak da birbirine 6 salise kadar yakın performans sergileyen taylardan , Kaizbert yavrusu DOSTBAĞI ve Mezithaber’in ana-baba bir kardeşi GÜLÇİN SULTAN ilk şansa sahip taylar.

Geniş kuponlara, çim pistteki ilk koşusu fena olmayan, Kaizbert yavrusu ALTINGÜNEŞ ve inatçı Timurhan yavrusu RÜSTEM de yazılabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Bursa ve İstanbul’da start aldığı Kısa Vadeli koşularda gayet iyi koşup tabela içinde yer alan SİNOPLU MERVE , Dikencik Ekürisi atlarıyla çok başarılı olan jokeyi Nurettin Şen ile bu koşuyu kazanabilir.

SİNOPLU MERVE.

Geniş Kuponlara, G1 Çanakkale Zaferi Koşusu altıncısı olup, Mart ayında start aldığı yarışlarda iyi performans sergileyen ve idmanları da iyi olan YAĞIZKAAN da yazılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Yarış hayatında katıldığı 43 koşunun 17 tanesini kazanan , kum-çim pist ayırt etmeyen, yarış karekteri yüksek Tevez’in koşan tek tayı olan ENVER , güzel idmanlarıyla ilk şansa sahiptir.

Bursa kum pistini çok seven ve sert rakipler arasındaki yarışları da gayet iyi olan FAIR MAX favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Bursa kum pistindeki son yarışlarında kazanan atlara yakın bitiren ve geliyorum sinyalleri veren, İslambol torunu KAFKAS GÜZELİ ve çim pistteki son koşusunu hiç dikkate almadığım OUR PRIDE da ihmale gelmez.

Geniş kuponlara,  ağır kilo sevmemesine rağmen kalitesiyle etkili olabilecek NIKKI RUN ve idmanlarını beğendiğim BIGGY de yazılabilir.

 

 

4.KOŞU : 

Sınıf olarak farklı gördüğüm MADAM CHERNOBYL ve son koşusunda 3.olurken yaptığı düzlük sprintini çok beğdndiğim DANIELA’S DAUGHTER ilk planda dikkate alınması gereken kısraklar.

Sert rakipler arasındaki son koşuları fena olmayan TÜRKNUR ve ATEŞGEÇİRMEZ favorilere en ciddi rakipler olacaklar.

Koşunun liderliğini kolay alabilirse bir beyaz bayrak ayns yapabilecek STRONGER da ihmale gelmez.

Geniş kuponlara, form durumu iyi olan ANGELS SHARE , WHITE WATER ve SPARK RACER da yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Tam tabiriyle ‘Kaçak At’ olan ve genelde kısa mesafelerde başarılı Karadeniz’in tayı olmasına rağmen , bu pist ve mesafede (2000 mt) start aldığı son iki yarışı da gayet iyi olan ve bu mesafede 2.18 içinde koşabildiği için rakipleriyle arasında fark olduğunu düşündüğüm YAHYABEY GÜLÜ ‘nün kazanması normal sonuç olur.

YAHYABEY GÜLÜ BANKO.

 

 

6.KOŞU :

Kolay kazandığı koşuyu çok beğendiğim UMAY ve sınıf olarak farklı gördüğüm, Faithfull Wolf’ün anneden kardeşi INNOCENT GHOST koşunun ortak favorileridir.

Geniş kuponlara, form durumu gayet iyi olan , Kurtel Ekürisi’nin diğer safkanı AGE OF HEART, istikrarlı VICTORINA ve çim pistteki son koşusunu beğendiğim HEADS ABOVE da yazılabilir.

 

 

7.KOŞU : 

Sert gruplardaki son yarışlarını dikkate almadığım BAVO BRAO dişine göre grupta koşunun favorisidir.

Bursa çim pistine bayılan VILLAGE HOOF ve TOMİRİS , bu rakiplerini geçebilecek QUEEN OF PROTI , bu sezon bir yarış görüp bu koşuya hazır gelen JETTAY ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan MADENCİ de yazılabilir.

 

 

8.KOŞU : 

İlk koşusundaki dördüncülüğüyle yarış gören , bu sefer artan form ve kondüsyonuyla daha iyi koşabilecek , Toros Dağı’nın ana-baba bir kardeşi , Kaizbert yavrusu ÇAĞLAYAN ŞELALE koşunun doğal favorisidir.

İlk koşusunda başarılı olan IŞITAN ve olağan şüpheli Kaizbert yavrusu HEKİMHAN favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Geniş kuponlara , kum pistteki performansını merak ettiğim TANIRBEY yazılabilir.

 

 

9.KOŞU : 

Sevmediği Kocaeli pistinde sert rakipler arasında tabela dışında kalan ALTINBAY , bu sefer sevdiği pist ve mesafede, daha önce geride bıraktığı rakipler yanında çok şanslıdır.

ALTINBAY BANKO.

 

 

 

29.06.2020 BURSA PROGRAMI

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 3-11    / 10-7

2.AYAK : 9 (SİNOPLU MERVE)   / 10

3.AYAK : 2-3-11-5    / 1-4

4.AYAK : 3-4-8-6-5    / 10-9-2

5.AYAK : 2 (YAHYABEY GÜLÜ)

6.AYAK : 4-2    / 5-3-1

Ekonomik Kupon : 5 TL

Geniş Kupon        : 134 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

 

29.06.2020 BURSA PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 3-4-8-6-5    / 10-9-2

2.AYAK : 2 (YAHYABEY GÜLÜ)

3.AYAK : 4-2    / 5-3-1

4.AYAK : 1-5-9-3-6-4

5.AYAK : 9-5-4    / 7

6.AYAK : 14 (ALTINBAY)

Ekonomik Kupon : 12 TL

Geniş Kupon        :  67 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

1)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©