28.06.2020 İSTANBUL PROGRAMI

 

 

28.06.2020 İSTANBUL PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN’A DAHİL KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

5.KOŞU :

Sert gruptaki son yarışını dikkate almadığım, acele etmeden hazırlanan , Şampiyon Finesse’in ana-baba bir kardeşi olan VICKY BARON koşunun favorisidir.

Kazandığı koşuyu çok beğendiğim ve çim pistte de iyi koşabilen AĞRI KASIRGASI ve beyaz bayrak-ayna yaptığı koşuda mükemmel bir yarış çıkartan MY BRAYD favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Biri G2 olmak üzere çim pistte katıldığı ilk 4 koşuyu kazanan Actionmax’in tayı SMART GIRL , Sinclar’ın anneden kardeşi olup, mesafeyi çıkarabilirse etkili koşmasını beklediğim GEORGE BEST ve ara sonrası yarışı fena olmayan CİBOHAN da ihmale gelmez.

Geniş kupon sahiplerinin hiç düşünmeden HEPSİ yapabileceği bir koşu.

 

 

6.KOŞU : 

Sentetik pistteki idmanlarında gayet iyi dereceler ortaya koyan ve üçü de çim pistte iyi koşan yavrular veren Berksoy’un tayları , LYDIA , NEDRET ve NESLİNAZ ilk planda dikkate alınması gereken taylar olarak dikkat çekiyor.

İlk koşusunda Samsun-İlsum arkasında kafa-burun 3.kalan Kaizbert yavrusu HASRET KÖPRÜSÜ , idmanlarını beğendiğim OLSAR ve Kaizbert uzmanı jokeyiyle start alacak YUSURE GELİN de ihmale gelmeyecek taylar.

 

 

7.KOŞU :

Sert grupta yarış gören ve uzun mesafe tecrübesi olan SHE IS THE ONE koşunun favorisidir.

Çim pist orijinine sahip MARAKAY ve Dame De Sion gibi önemli başarılar elde etmiş bir kısrağın tayı , Kurtel Ekürisi safkanı QUEEN OF FIRE favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Uzun mesafeli son koşusu fena olmayan AWARENESS ve ilk kez çıkacağı çim pistte etkili olabilecek bir diğer Kurtel safkanı ONLY FOR LOVE da ihmale gelmez.

Geniş kupon sahipleri, çoğu uzun mesafeye yeni çıkacak dişi taylara ait bu koşuda HEPSİ yaparak sürpriz bekleyebilirler.

 

 

8.KOŞU : 

Ara sonrası katıldığı Ankara’daki koşusunda jokeyinin yönetimini pek beğenmediğim, yarış içinde faullere de maruz kalan KUZEY KAFKASYALI , buna rağmen 1.35.50 gibi Ankara 1600 mt normal çim pist için hiç de fena olmayan bir dereceye imza atmıştı. Bu koşudan 1 gün önce İstanbul 1600 mt normal çim pistte koşulan yarışta Pastoral Senfoni , Lupo Uno , Kayı Ovası ve After Forever 1.36.55 – 1.36.73 arası dereceler yapabilmişti. Derece olarak rakiplerinden önde olan , geçen senenin Gazi Koşusu ikincisi olduğunu da hatırlatmak istediğim KUZEY KAFKASYALI ‘nın kazanarak yoluna devam etmesini bekliyorum.

KUZEY KAFKASYALI BANKO.

 

 

9.KOŞU : 

Hayatının ilk yarışında tam kazandım dediği anda dış kulvardan uçarak grlen Samsun’a geçilen Kaizbert torunu İLSUM , Umutlu ve Bilbilan gibi ayağına çabuk ve yarış karekteri yüksek kısrakların anneden kardeşi olması , çim pistte de koşarım diyen orijini, güzel idmanları ve şampiyon jokeyiyle çok şanslıdır.

İLSUM BANKO.

 

 

10.KOŞU : 

Uzun mesafeli sentetik pistteki son koşusunda, Kormazefe-Şarlo biten yarışta yakın ara bir tabela yapan CİĞERDELEN , ikinci kez çıkacağı çim pistte orijin olarak iyi koşabilir gözüküyor; koşunun favorisidir.

Sert rakipler arasında yakın sayılabilecek bir arayla 6.olan KADEŞ , artan form ve kondüsyonuyla bu kez kazanabilir.

Geniş kuponlara, biraz sık koşsa da Baypatron’un boyun farkıyla arkasında 2.kaldığı uzun mesafeli çim pist yarışı çok iyi olan DEMİRYILDIZ ve Bursa’daki son koşusunu beğendiğim İZBIRAK da yazılabilir.

 

 

28.06.2020 İSTANBUL PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 9-1-8-5-3-2    / 4-10-6-7

2.AYAK : 3-5-6-2-7-13

3.AYAK : 8-5-7-3-2    / 1-4-6-9-10

4.AYAK : 4 (KUZEY KAFKASYALI)

5.AYAK : 6 (İLSUM)

6.AYAK : 4-5    / 1-2

Ekonomik Kupon : 25 TL

Geniş Kupon        : 168 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

1)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©