28.06.2020 ADANA PROGRAMI

 

 

28.06.2020 ADANA PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN’A DAHİL KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

4.KOŞU :

Zorunlu ara sonrası bir yarış gören ve idmanlarında oldukça iyi dereceler sergileyen safkanlar , DEMİRBÜKEN , ATEŞİN KANATLARI ve DUBLİN ilk şans verilmesi gereken safkanlar.

İdmanlarında güzel dereceler sergileyen DRIVE FASTER ve idman dereceleri biraz geride kalmasına rağmen bilinen kalitesiyle AKGÜN de ihmale gelmeyecek safkanlar.

Geniş kuponlara , önde boş kalırsa bir solukta bitirebilecek kondüsyona sahip MAKTAYMAN ve kalite safkan ALAÇATI AĞASI da yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Ankara’da bir yarış görüp bu koşuya gelen ve idmanlarında da oldukça iyi dereceler yapan , Kurtel Ekürisi tayı ADAHAN , dün Hasafet ile güzel bir yarış kazanıp morallenen jokeyi Akın Sözen ile koşunun favorisidir.

Son koşusunda mesafe uzun gelince güçlü b,r sprint atamayan CANBEŞİRCAN ve istikrarlı safkan GİRAYER favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Bu pist ve mesafedeki son koşusunda hiç de fena olmayan bir beşincilik yapan ve rakiplerine göre 4-5 kg avantajla start alacak ROJİN GÜLÜ , çim pistteki tek koşusunda Şarlo gibi bir safkanı geçmişliği olan FIRATKENTLİ ve çim pistte çok daha iyi koşan, Kaizbert yavrusu İHSANBEY de dikkate alınmalıdır.

Geniş kuponlara, ÖKTEM , İKİ DEMİRKIR ve KÜÇÜKBAKIR da yazılabilir.

 

 

6.KOŞU :

3 Aylık ara sonrası bu pistte 1300 mt mesafede katıldığı koşuda son 100 metreye kadar önde gelen ve sonra düşen temposuyla yarışı az farkla 5.bitiren HOLOSKO , bu sefer o koşuya göre 100 metre kısalan mesafede ve son haftaların formda aprantisi Ercan Çankaya ile fotoyu önde geçebilir.

HOLOSKO BANKO.

Geniş kuponlara, Ankara’daki üçüncülüğü gayet iyi olan ve çim pistte daha iyi koşabilen FIRST CHILD , tecrübeli jokeyiyle HAMEDAN ve kalitesine inandığım TİMSAH da yazılabilir.

 

 

7.KOŞU : 

Son katıldığı yarış olan A3 Tendürek Koşusu’nda starttan tereddütlü çıkan, 200 metre içinde girdiği virajı en dışarıdan dolaşıp yarışın liderliğini alıp, son viraja kadar önde gelen BARİKAT , sonrasında düşen temposuyla kendi halinde bir yarış gördü. Şubat ayında Adana 1900 mt kum pistte yani bu pist ve mesafede A3 Koşu kazanırken Fire Of World gibi kum pistin üst düzey tayını geride bırakan BARİKAT ‘in -start problemi yaşamazsa- uygun grupta beyaz bayrak-ayna yapmasını bekliyorum.

BARİKAT BANKO. 

 

 

8.KOŞU : 

Ankara kum pistindeki son dördüncülüğü ve idman dereceleri gayet iyi olan MY HEAD koşunun favorisidir.

Varanefe’nin anneden kardeşi olup, kum pistte de iyi koşabileceğini idman derecelerinden gösteren, zaten Aydemirhan gibi yavruları kum pistte daha iyi koşan bir aygırın tayı olan ATTENDO VINO ve kum pistteki idmanlarında elde ettiği dereceler itibariyle, bu yarışa kazanabilecek kadar hazır geldiğini gördüğüm , kum pistte çok başarılı yavrular veren Yonaguska tayı ve yarış hayatına Adana kum pistte kazanarak başlayan Insomnia’nın anneden kardeşi olan COMANDANTE favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

 

 

9.KOŞU : 

Geçtiğimiz Salı günü bu pistte katıldığı 2100 mt mesafeli koşuda , 2,5 boy starttan geç çıkmasına ve son düzlüğe kadar önünde gezinen atlardan etkilenip temposunun bozulmasına rağmen  Black Chinese-Summer Pictures-Baybaşkan biten koşuda rakiplerinin 2-3 boy arkasında yarışı bitiren SABİTHAN ,  o gün için sprint kulvarı olarak zorunlu olarak iç kulvarda kalmasa belki koşuyu bile kazanabilirdi. Bugün daha uygun rakipler yanında ve bomboş kilosuyla ilk şansa sahiptir.

Uzun aradan sonra yarış gören , ideal pist ve mesafesindeki bu koşuya hazır gelen ve kendisiyle daha önce 11 kez start alıp 4 kez kazanan (toplam birincilik sayısı beş) pilotuyla start alacak olan BASRALI favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, form durumları çok iyi olan safkanlar SZIGETVAR ve RENTELE de yazılabilir.

 

 

 

28.06.2020 ADANA PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 5-4-10-12-3     / 2-1

2.AYAK : 13-5-4-10-1-6    / 2-14-15

3.AYAK : 1 (HOLOSKO)    / 4-3-5

4.AYAK : 1 (BARİKAT)

5.AYAK : 8-2-4

6.AYAK : 13-7   

Ekonomik Kupon : 12 TL

Geniş Kupon        : 105 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

 

1)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©