27.06.2020 İZMİR PROGRAMI

 

 

27.06.2020 İZMİR PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN’A DAHİL KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

5.KOŞU : 

Sert grupta start alıp, 3 boy startta kaldığı son koşusunda gayet iyi koşup tabela içinde yer alan RHYTHM OF POWER koşunun favorisidir.

Zorunlu ara sonrası ilk koşularında tabela içinde yer alarak bu koşuya hazır gelen taylardan , SİN , BY AKDEMİR ve İSKENDER favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Son yarışını çok beğendiğim SİNİ KÖŞK ve idmanlarında oldukça iyi dereceler sergileyen PATLICAN da ihmale gelmez.

 

 

6.KOŞU :

Son yarışı iyi olan SPEED ENGINE ve Pivotal torunu ALICE ilk şansa sahip safkanlar.

Oğlum Melih’in anneden kardeşi ve bir Smart Robin tayı olan AMERICAN , idmanlarını beğendiğim taylar FELICITA , VORTEX ve WINTERS LOVE da ihmale gelmeyecek taylar.

Geniş Kupon sahiplerinin hiç düşünmeden HEPSİ yapabileceği bir yarış olarak dikkat çekiyor.

 

 

7.KOŞU : 

Dame De Sion gibi yarış hayatı başarılarla dolu, G1 Çaldıran Koşusu galibi bir kısrağın Lion Heart’tan olma yavrusu olması sebebiyle taylığında üzerindeki beklentilerin büyük olduğu ancak G2 üçüncülüğü dışında çok başarılı olabildiği söylenemeyecek EMPEROR SION , bu sezona güzel bir tabela yaparak başladı.Bu dönemde bundan daha uygun bulamayacak safkanın, idman pistindeki derecelerinden de anladığımız kadarıyla güzel formuyla kazanmasını bekliyorum.

EMPEROR SION BANKO.

Geniş kuponlara, kısa mesafeli çim pist koşularında geçen sene çok başarılı olan KARA MEHMET ve BAY JAK da yazılabilir.

 

 

8.KOŞU : 

Pist ve mesafe ayırt etmeden mükemmel koşular çıkaran YOLLARAZ , Ankara çim pistindeki son yarışında bu koşudaki rakiplerinden çok daha sert rakipleri geçerek kazandı.İlk kez çıkacağı ters pisti yadırgamazsa bir kez daha kazanabilir.

2 Kez start aldığı İzmir pistinde , 1 kez kazanan ve 1 kez de ikinci kalan ŞARLO , sahibi ve aynı zamanda jokeyi ile favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

9.KOŞU : 

Sini Köşk-Mystical Victory arkasında 3.kalırken 1300 mt çim pistte 1.20.41 gibi fena sayılmayacak bir derece yapan AZRA STAR aynı yarışını tekrarlayabilirse bu kez kazanabilir.

AZRA STAR BANKO.

Geniş kuponlara, orijinine yakışır bir yarış yaparsa bu koşuyu kazanabilecek güce ve kaliteye sahip olan TAKE MY HEART da yazılabilir.

 

 

10.KOŞU : 

Kısa-orta mesafeli çim pist yarışlarının etkili ismi AYZA , bu sezonki ilk yarışında Bursa çim pistindeki KV-6 koşuda sert grupta güzel bir üçüncülük aldı.Uygun grupta ilk şansa sahiptir.

Bu aralar çok formda olan kalite kısrak ANGELETTA da sevdiği kısa mesafede bir solukta koşuyu bitirebilir.

 

 

27.06.2020 İZMİR PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 2-1-3-6-7-10

2.AYAK : 10-1-3-6-11-12    / 2-4-5-7-8-9

3.AYAK : 4 (EMPEROR SION)    / 7-3

4.AYAK : 1-8

5.AYAK : 1 (AZRA STAR)    / 11

6.AYAK : 3-1

Ekonomik Kupon : 10 TL

Geniş Kupon        : 120 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

 

1)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

2)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©