20.03.2020 İZMİR VE KOCAELİ PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 1 (ANGELITO)

Koşuya katılan taylar arasında mesafe tecrübesine sahip tek isim olan ve o koşusunda da fena olmayan bir üçüncülük yapan ANGELITO ‘nun Yedili Plase kuponları için yeterli olabileceğini düşünüyorum.

 

 

2.KOŞU : 

Kendisinden yaşça büyük ve sert rakipler arasında etkisiz kaldığı son yarışını dikkate almadığım ŞİFNE EFESİ ve uygun grupta start alacak TUMBULAĞAM koşunun ortak favorileridir.

Daha zayıf rakipler arasında kazanamamış olsa da şampiyon Uçanoğlu’nun ana-baba bir kardeşi olduğunu hatırlarsa bu grupta bile iş yapabilecek BAY UÇAN da ihmale gelmez.

Geniş Kupon sahiplerinin , 3 aylık ara sonrası sert grupta ikincilik yapan SİNOPLU MERVE ve formda GÖKTEKİNOĞLU da yazılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Beraber katıldıkları ve her ikisinin de o koşuda 61 kg olduğu son yarışlarında yakın ara 3. ve 5.bitiren COUNT ON YOU ve CASTAWAY koşunun ortak favorileridir.

Aynı koşuda 52 kg ile 2.olan FREEDOM FLIGHT ve bu sefer Kadir Tokaçoğlu ile daha etkili olabilecek, form durumu da fena olmayan MASCHERANO da bu koşuyu kazanabilecek güce ve forma sahip safkanlar.

Ağır kilo kaldırabilen bir safkan olan ve form durumu da fena olmayan HAS daha önce Kaya ekürisi safkanı olduğu için kendisini iyi tanıyan jokeyi Mehmet Kaya ile ihmale gelmez.

Geniş Kupon sahipleri kalan safkanları da yazıp HEPSİ yaparak rahat bir koşu izleyebilirler.

 

 

4.KOŞU : 

19.12.2019 Tarihinde , bu pist ve mesafede , 60,5 kg ile start aldığı yarışta (Şartlı-5 Koşu) bu rakiplerden daha güçlü rakipler yanında 2.kalan JİNET , hemen hemen aynı koşu şartlarında, bu sefer Şartlı-4 koşuda ve daha zayıf rakipler arasında, stili rakibi olmamasının da avantajını kullanarak bir beyaz bayrak-ayna yapabilir.

JİNET BANKO.

 

 

5.KOŞU : 

Bu pist ve mesafedeki son koşusunda , G2 mücadelede , Memduhağa ve Karamustafa gibi 1.sınıf atlara geçilip 3.kalırken bu koşuda en ciddi rakibi Çaltepe’yi kolay geçen ROMEO , stili rakibi olmaması sebebiyle bir beyaz bayrak-ayna daha yapabilir.

ROMEO BANKO.

Bu tip çok net favori gözüken Arap atlarına mahsus koşularda son dönemde sürprizler olduğundan , Geniş Kuponlara, son koşusuna göre bir tık daha iyi koşarsa kazanabilecek formda kısrak MY SULTAN da yazılabilir.

 

 

6.KOŞU :

Beni yanıltmayarak son koşusunu kazanan ve uzayan mesafede daha iyi koşacağını düşündüğüm SPEED FORCE koşunun favorisidir.

Uzun mesafeli son yarışlarında gayet iyi koşan ve başarılı olan GÜVENHAN ve MEDZAMOR favoriye en ciddi rakip olacaklar.

Koşuya katılan tek dişi safkan olan ve son yarışlarındaki performansı hiç de fena olmayan SEVEN GIRL ile kalan teksafkan olan ve Mendip temsilcisi olması sebebiyle sürpriz beklenebilecek MENDİPHAN ‘ı da yazarak rahat bir yarış izleyelim.

 

 

7.KOŞU : 

Son koşularında az farkla 2. ve 3.kalan ve bu aralar süper form yakalayan 2 kısrak GÜLŞEKER ve BEYAZKULE koşunun ortak favorileridir.

Geniş Kupon sahipleri HEPSİ yaparak son ayakta cazip Agf ‘ye sahip bir safkanın kazanmasını bekleyebilirler.

 

 

20.03.2020 İZMİR PROGRAMI

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 1-2-5    / 3-4

2.AYAK : 6-3-4-5-1    / 2-7-8

3.AYAK : 1 (JİNET)

4.AYAK : 3 (ROMEO)    / 4

5.AYAK : 5-1-2-4-3

6.AYAK : 4-1    / 3-2-5

Ekonomik Kupon : 10 TL

Geniş Kupon        : 140 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

 

 

20.03.2020 KOCAELİ PROGRAMI

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 3-5

2.AYAK : 1-2

3.AYAK : 3-2-1-4

4.AYAK : 4-2-1    / 3-5

5.AYAK : 1-5-3

6.AYAK : 8 (TİNEMİS)    / 9-1-12-14-4-11

Ekonomik Kupon : 10 TL

Geniş Kupon        : 117 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©