19.02.2020 İSTANBUL PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Geçen sene bu pist ve mesafede etkili yarışlar koşan BEKİR, 3 aylık aranın ardından pek de sevmediği kısa-orta mesafede yarış görerek kondüsyonunu arttırdı.Uygun rakipler yanında bomboş kilosuyla ilk şansa sahiptir.

Uzun mesafede de zaman zaman etkili yarışlar koşan BİRÖMÜR ve bomboş kilosuyla çok etkili olabilecek TULPAR favoriye en ciddi rakip olacaklar.

Uzun mesafeli sentetik pist yarışlarında zaman zaman çok etkili koşan GÜLDÜR GÜLDÜR de eski formunu arıyan jokeyi G.Kocakaya ile ihmale gelmez.

Sürprize oldukça açık koşuda Geniş Kupon sahipleri HEPSİ yapıp, sürpriz bekleyebilirler.

 

 

2.KOŞU : 

Ertemiz’in anneden kardeşi olup, yaklaşık 7,5 aylık aranın ardından yarış görüp bu koşuya gelen KARAKEÇELİ , formda jokeyiyle ilk planda değerlendirilmesi gereken safkan.

Güzel form durumlarına rağmen ne zamandan Maiden’dan çıkacakları soru işareti olan MENGÜALP ve MİHRİBANKAYA favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Son koşusunu Mengüalp’in dibinde 4.bitiren DOĞANALP ve bu sefer Akın Sözen ile daha etkili olabilecek SADECE İZLE de ihmale gelmez.

 

 

3.KOŞU : 

Yaklaşık 2 aylık ara vermiş olsa da iç pistte uzun süredir devam ettiği çalışmalarında oldukça iyi dereceler sergileyen BABA İSMAİL , farklı sınıfıyla koşunun doğal favorisidir. Binicisi farklı bir isim olsa banko vereceğim safkanı sırf bu nedenle banko veremiyorum.Zira yakın geçmişte A.Çelik’e yüksek Agf’li atlarda ne zaman güvensek hata yapmış olduk.

Sülünbike ısrarcı olmazsa önde boş kalabileceği koşuyu bulan HOPA ŞAHI ve mükemmel formu devam eden Kaizbert yavrusu SÜLÜNBİKE ihmale gelmez.

 

 

4.KOŞU : 

Süper orijine sahip olan ve Mehmet Kaya’nın kendi atı olan JUSTICE FOR ALL , Enver çok ısrarcı olmazsa, bir beyaz bayrak ayna daha yapabilir.

Enver öndeki atın temposunu bozar ve yarışı da başlarda hızlandırısa TİVOLİ ‘ye gün doğar.

 

 

5.KOŞU : 

Geçen sene Mart ayında , bu pist ve mesafede start aldığı A3 koşuda Ulan Bator’un yarım boy arkasında 2.kalan KATMA DEĞER , bu seneye Kocaeli ve İstanbul sentetik pistte 3.olduğu koşularla başladı.Safkanın form durumu gayet iyi olup, jokeyi Özcan Yıldırım da atı çok iyi tanıyor.Geçebileceği rakipler yanında kazanmasını bekliyorum.

KATMA DEĞER BANKO.

 

 

6.KOŞU :

Son koşusunda A.Kurşun’un pilotajını pek beğenmediğim, bu sefer G.Kocakaya ile daha etkili bir yarış beklediğim ALY WINS ‘in kazanması normal sonuç olacaktır.

ALY WINS BANKO.

Geniş kuponlara, uygun rakipleri bulan MAGNUS , kilosu normale dönen MAKARACI ÇOCUK ve uzun mesafeyi seven REKOR da yazılabilir.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 10-5-11-3    / 1-2-4-12-6-7-8-9

2.AYAK : 2-6-7-1-9

3.AYAK : 2-5-6

4.AYAK : 2-6

5.AYAK : 1 (KATMA DEĞER)

6.AYAK : 3 (ALY WINS)    / 2-7-4

Ekonomik Kupon : 8 TL

👍İkramiye           : TL

Geniş Kupon        : 100 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©