19.02.2020 BURSA PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 3-8-9-4

Yarışları pek parlak olmasa da idman dereceleri fena olmayan FOXIE LADY , idmanlarını da yaptıran jokeyi Oğuz Eren ile koşunun ilk şanslı tayıdır.

İlk defa koşacak olmasına rağmen orijini ve idman dereceleri dikkat çekici olan MELİNAHANIM , form durumu fena olmayan TAKE MY HEART ve tecrübesiyle GRAFIN da koşuyu kazanmak için önde görünen safkanlar.

 

 

2.KOŞU : 

Bu pist ve mesafedeki son koşusunda elde ettiği 1.29.35 ‘lik performansı bir kez daha sergilerse kazanabileceğini düşündüğüm ASARCIKLI koşunun favorisidir.

Bu tip mesafelerde daha etkili olabilecek CANIM BABAM , kısa bir dinlenme döneminin ardından bu koşuda bir dinçlik yarışı yapabilecek KELEŞHAN ve bu aralar süper form yakalayan HIZLI ASİYE ihmale gelmez.

Geniş Kupon sahiplerinin düşünmeden HEPSİ yapabileceği bir koşu.

 

 

3.KOŞU : 

Pist ve mesafe koşullarının yanı sıra , yarış gidişatının da sonuca etki edeceği koşuda CAHİT AĞA , KIVRAKTAY , GENÇBERK , ALTINBAY ve KOBRARECO ön plana çıkan safkanlar.

 

 

4.KOŞU : 

Müsait grupta start alacak BABÜRBEY’in özlediği birinciliğe ulaşmasını bekliyorum.

BABÜRBEY BANKO.

Geniş kuponlara , aprantisiyle iyi anlaşan formda tay EJDERYÜREK de yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Hemen hemen tüm safkanların kazanma şansının birbirine yakın olduğu yarışta , adı gibi yürekli olan YÜREKLİTAY , sonlarda güçlü gelebilecek EFEBERK , güçlü kısrak MALAKKA ve gününde olduğu zaman bu grubu geçebilecek BABAMENDUH ilk planda dikkate alınması gereken safkanlar.

Geniş Kupon sahipleri hiç düşünmeden HEPSİ yapabilirler.

 

 

6.KOŞU :

3 Aylık aranın ardından katıldığı koşuda az farkla 2.olurken , aynı gün diğer Maiden koşuyu kazanan Gülpembe’den daha iyi derece yapan VICTORINA koşunun favorisidir.

İstanbul İç pistteki çalışmalarında güzel dereceler ortaya koşan vce son koşusunda az farkla tabela dışı kalmış olan BLACK OR WHITE favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

7.KOŞU : 

Koştuğu yarışlarda kalitesini ispat eden , güzel orijinli Lion Heart tayı DE FEMME ‘in çoğu formsuz ve sorunlu rakipleri arasında kazanmasını bekliyorum.

DE FEMME BANKO.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 7-3-8-1    / 2-4-5-6-9-10-11

2.AYAK : 4-6-7-8-9

3.AYAK : 2 (BABÜRBEY)    / 11

4.AYAK : 4-2-5-8    / 6-1-3-7

5.AYAK : 10-1

6.AYAK : 3 (DE FEMME)

Ekonomik Kupon : 11 TL

Geniş Kupon        : 122 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©