18.02.2020 KOCAELİ PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 2-4

Kocaeli pistindeki son 2 koşusunu çok başarılı koşup kazanan STARLORD ve İstanbul’dan bu koşu için gelecek kalite safkan CHARLATAN ilk 2 sıra için en şanslı safkanlar.

 

 

2.KOŞU : 

Sentetik pistteki son yarışında az farkla 2.olurken gayet iyi görünümüyle de dikkat çeken PETEKCAN koşunun favorisidir.

Bursa pistindeki son koşularında 2. ve 3.olan SABAHAN GELİN ve EYLÜLÜMCAN favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

İhmal edildiği zaman sürpriz yapmayı seven jokeyiyle AYSEL ANA ‘ya da bir çarpı atılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Koşunun tek dişi tayı olmasına rağmen bugüne kadarki performansı rakiplerinden daha iyi olan FATİHİNGÜLÜ koşunun favorisidir.

Vicyory Gallop× Royal Abjar çaprazıyla Always Perfect ve Crassus gibi başarılı safkanlarla aynı kan hattına sahip olan BABİŞKO ve Rockmaster yavrusu formda tay ATOM CEMİL favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Bu aralar kazanacak forma erişen CASNAR da ihmale gelmez.

 

 

4.KOŞU : 

Kocaeli pistinde bugüne kadar 1 kez start alan ve o koşuyu da kazanan MEMDUHAĞA güzel formuyla ilk şansa sahiptir.Ancak bu safkanın son koşusunda Vanlımaho gibi bu grubun 1-2 tık altında bir safkana karşı bile zorlanmış olması kafaları karıştırıyor.

Bu aralar form durumu çok iyi olan ve Kocaeli pistini çok seven GÜMÜŞKESEN ve formda ÇALTEPE de sigorta olarak kuponlara yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Dil Bağı ‘nı çıkarttığı son koşusunda adeta rahatlayan ve güzel bir tabela yapan DADDY COOL koşunun favorisidir.

Kaba kumcu güzel orijiniyle dikkat çeken ve son 3 koşusunda ön tarafa yakın bitirirken sanki ideal takı kombinasyonunu bulduğunu gösteten ANGELS SHARE ve kazanabilecek forma sahip SHANGHAIS GIRL de dikkate alınmalıdır.

 

 

6.KOŞU :

2 Adet G3 galibi ve G1 ikincisi, önemli koşuların başarılı safkanı Roman Empire ‘ın koşacak ilk tayı olan ve idmanlarında sergilediği güzel derecelerle dikkat çeken CRAZY HEART , jokeyi M.Çiçek ‘in de tercihiyle (Narthan Bey’i de tercih edebilirdi) çok şanslıdır.

CRAZY HEART BANKO.

Geniş kuponlara , tecrübeli tay NARTHAN BEY de yazılabilir.

 

 

7.KOŞU : 

Kocaeli pistinde start aldığı 3 yarışında 2 kez ikinci ve 1 kez de 3.olan ÖZGÜR REİS , bu pistte 1-2 tık daha iyi koşuyor.Kendisini tanıyan jokeyiyle kazanmasını bekliyorum.

ÖZGÜR REİS BANKO.

Geniş kuponlara , BATUMI , KING WINNER , KING MAGE ve KUZEY HAMZA da yazılabilir.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 5-2-1-4

2.AYAK : 8-3-2-6

3.AYAK : 4-3-1

4.AYAK : 11-6-2

5.AYAK : 3 (CRAZY HEART)    / 5

6.AYAK : 5 (ÖZGÜR REİS)    / 4-10-1-8

Ekonomik Kupon : 10 TL

Geniş Kupon        : 100 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©