18.02.2020 ADANA PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Çok önemli kilo avantajına sahip VICTOR WOLLES ‘ın en azından Yedili Plase için yeterli olabileceğini düşünüyorum.

 

 

2.KOŞU : 

İlgililerinin acele etmeden dikkatli koşu seçimi yaptığı PRENSES DERYA ve kalitesiyle SELDA HANIM koşunun ortak favorileridir.

Geniş kuponlara, formda aprantisi Vedat Abiş ile start alacak Turbo yavrusu BAHAR GÖZLÜM ve son yarışını hiç dikkate almadığım , form durumu gayet iyi olan NAZARNAZ yazılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Neredeyse hep beraber koşan ve sırayla yarış kazanan atların bir kez daha biraraya geldiği koşu.

Güzel formu ve müsait kilosuyla ANADOLUKAN ve bu sezon en formda dönemini yaşayan ÖZGENAĞA koşunun ortak favorileridir.

Kazanabilecekleri grupta BAYÇINAR ve PALA SALİH de koşuyu kazanabilecek forma sahip safkanlar.

Geniş kupon sahiplerinin hiç düşünmeden HEPSİ yapabilecekleri bir koşu.

 

 

4.KOŞU : 

Bu pist ve mesafedeki son yarındaki üçüncülüğü gayet iyi olan, Batumi ‘nin anneden kardeşi Marcavelly tayı PRAGYA , bu koşuda start alıp yine 1900 mt mesafe koşmuş rakiplerine göre derece olarak çok önde görünüyor.

PRAGYA BANKO.

 

 

5.KOŞU : 

Yonaguska × Powerscourt gibi tam kumcu çapraza sahip olan ve Halis Karataş ‘ın Mars yerine tercihlediği TRİLYA ‘nın Kasım ayından bu yana yarış kazanma orucunu bozacağını düşünüyorum.

TRİLYA BANKO.

 

 

6.KOŞU :

Hiç ayırımsız BUMBLE BEE , WILD ROSE , SMILEY ROSE ve bu yarışta etkili koşmasını beklediğim NORTH WEST ayırımsız kuponlarda bulunmalıdır.

Geniş kupon sahiplerinin HEPSİ yapabileceği bir koşu.

 

 

7.KOŞU : 

Yaklaşık 1 sene sonra start alacak olsa da idman dereceleri gayet iyi olan kalite BLACK ROAD koşunun favorisidir.

Müsait grupta start alacak HUMBARA ve SHUTKA , favori safkanın kondüsyon açığından faydalanmaya çalışacaklar.

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 9-2    / 5-8

2.AYAK : 10-5-6-7    / 8-2-1-3-4-9

3.AYAK : 7 (PRAGYA)

4.AYAK : 5 (TRİLYA)

5.AYAK : 3-7-6-5    / 8-1-2-4

6.AYAK : 2-1-14

Ekonomik Kupon : 7 TL

Geniş Kupon        : 67 TL

İkramiye                : 139 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©