17.03.2020 ADANA VE KOCAELİ PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Bugüne kadar göstermiş oldukları performans ve yarış dereceleri itibariyle ATEŞİN ALEVİ ve SAN BENİTO koşunun ortak favorileridir.

İdmanlarında yaptığı dereceler gayet iyi olan SWEET GIRL MİRA da bir sürpriz yapabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Bugüne kadar göstermiş olduğu performans itibariyle (yaklaşık 6 aydır koşmayan Hasyağız dışında)  rakiplerinin önünde görünen HAKK HANI ‘nın jokeyi önemli bir hata yapmazsa kazanabilir.

İdmanlarında güzel dereceler yapan kalite safkan HASYAĞIZ da favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş Kupon sahipleri form durumu gayet iyi olan ÖZDEMİR ve SPARK RACER ‘ı da ilave edebilirler.

 

 

3.KOŞU : 

Bu grubun üstünde safkanlar arasında dahi başarılı sonuçlar alan WIND , ağır kilosuna rağmen koşunun favorisidir.

Form durumu gayet iyi olan kalite tay FİLİBYA , mesafe tecrübesine sahip taylardan STARI GRAD ve SERAP GIRL de ihmal edilmeyecek kadar form durumu iyi safkanlar.

 

 

4.KOŞU : 

James Bond gibi başarılı bir safkanın anneden kardeşi olan ve hayatının ilk yarışında 2.olurken aynı gün diğer Maiden koşuyu kazanan Cold Mountain ‘den yaklaşık 80 salise daha iyi derece yapan NALAKOŞAN ‘ın uygun rakipler yanında Maiden ‘dan çıkmasını bekliyorum.

NALAKOŞAN BANKO.

 

 

5.KOŞU : 

Form ve performans olarak rakiplerinden farklı gözüken taylardan , DEEP RISE , ALPERENHAN , KUMARBAZ , SMILEY ROSE ve WAR BIRD ilk şans verilmesi gereken isimler.

Geniş Kupon sahipleri için ideal HEPSİ yapılacak bir koşu.

 

 

6.KOŞU :

Muhtemelen yağmur nedeniyle ıslak olacak Adana kum pistinde çok başarılı koşan OĞUZBOYLU koşunun doğal favorisidir.

Starttan düzgün çıkış yaparsa bir kez daha kazanabilecek ARTUKLU favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

7.KOŞU : 

‘Adana Takip Atlarımız’ dan birisi olan ve yorum detayını ilgili sayfamızda okuyabileceğiniz, Şanlıurfa pistindeki son koşusunu hiç dikkate almadığım AFRİKAANDER ‘in bu sefer sevdiği Adana pistinde kazanmasını bekliyorum.

AFRİKAANDER BANKO.

Geniş Kupon sahipleri, form durumunu çok beğendiğim OĞLUM KAYRA , pilotajı beğenmediğim son koşusunu hiç dikkate almadığım kalite safkan YÜKSELİM ve  formda safkan BOZTEPEBEYİ de yazılabilir.

 

 

8.KOŞU:

Bugün start alacağı koşudaki rakipleri , daha önce beraber koştuğu yarışlardaki safkanlardan 1-2 tık daha iyi olsa da önemli kilo avantajı olan formda kısrak RENK FARKI koşunun favorisidir.

Sert gruplardaki yarışları gayet iyi olan LADY TULPAR ve formda kısrak GÜL MATRA favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

 

 

9.KOŞU : 

Gerek idman dereceleri gerek yarış performansları itibariyle ön plana çıkan taylardan DARK VICTORY ve Cara Vaggio’nun ana-baba bir kardeşi FAST FANTASTIC ilk planda dikkate alınması gereken taylar.

Geniş kuponlara, idmanlarında iyi gözüken Marcavelly tayı DOTHRAKI ile ilk defa koşacak olmalarına rağmen yarış hayatlarına kazanarak başlayabilecek kadar formda gözüken SUPERFAST ve SARI ZELLO da yazılabilir.

 

 

17.03.2020 ADANA PROGRAMI

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 2-5-11

2.AYAK : 2-3    / 1-6

3.AYAK : 3-6-4-1

4.AYAK : 6 (NALAKOŞAN)

5.AYAK : 2-1-9-10-7    / 3-4-5-6-8-11-12

6.AYAK : 5-1

Ekonomik Kupon : 10 TL

Geniş Kupon        : 80 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

 

 

17.03.2020 ADANA PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 6 (NALAKOŞAN)

2.AYAK : 2-1-9-10-7    / 3-4-5-6-8-11-12

3.AYAK : 5-1

4.AYAK : 5 (AFRİKAANDER)    / 1-4-3

5.AYAK : 6-1-2

6.AYAK : 3-5    / 4-8-12

Ekonomik Kupon : 4 TL

Geniş Kupon        : 100 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

 

 

17.03.2020 KOCAELİ PROGRAMI

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 1 (AKALP)

2.AYAK : 1-2-3    / 4-7-8-9-5-10-11

3.AYAK : 2-3-7-6    / 1-4-5-8

4.AYAK : 2-8

5.AYAK : 3-7-1

6.AYAK : 1-16    / 4-5

Ekonomik Kupon : 10 TL

Geniş Kupon        : 134 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©