17.02.2020 BURSA PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 5 (ÖZALP)

Ne zaman kazanacağını ancak kendisinin bildipş ÖZALP bir kez daha uygun grupta start alıyor.En azından Yedili Bahis için yeterli olabilecek gözüküyor.

 

 

2.KOŞU : 

Kalite olarak rakiplerinden bşr tık yukarıda olan ve uzun mesafeyi dr seven kısraklar BEYAZ KULE , MAVİ YASEMİN ve HÜRSEV ilk planda dikkate alınması gereken safkanlar.

Geniş kuponlara , formunda gelişmeler olan FAROKIZ , uzun mesafeyi seven FANİZAN ve iyi formu devam eden FERHAL yazılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Sentetik pşstteki son yarışı fena olmayan JETSTAR ve formu gayet iyi olan OĞLUM KÜBEŞ koşunun ortak favorisidir.

Hayatının ilk koşusunda beklentilerin biraz altında koşsa da bu sefer daha etkili olabilecek ALPERENBEY ve bu sefer etkili olabilecek ÇAVUŞBABAM favorilere en ciddi rakipler olacaklar.

Koşunun sürprizini uzun mesafede etkili olabilecek AKHİSARLI yapabilir.

 

 

4.KOŞU : 

Uzun mesafe tecrübeleri olan taylardan , ağır kilosuna rağmen kalitesiyle ANGRY BULL ve kolay kazandığı yarışı beğendiğim AIRMAN ilk şansa sahiptir.

Uzun mesafede, hafif kiloyla start alacak olmaları önemli avantaj olacak BY YİĞİT ve bu sefer Kapalı Gözlüğü çıkaran TARİHYAZAN da dikkate alınmalıdır.

 

 

5.KOŞU : 

Her ne kadar kaderimizi etkilemesini istemediğim bir jokeyle start alacak olsa da rakipleriyle arasında önemli güç farkı olduğunu düşündüğüm BRATISLAVA ‘nın kazanmasını bekliyorum.

BRATISLAVA BANKO.

 

 

6.KOŞU :

Kum pistte bu mesafelerde etkili koşan ANDIAMO koşunun favorisidir.

Yaklaşık 3,5 aydır start almıyor olsa da hazırlıkları fena olmayan kalite safkan ANGEL OF DEATH favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara , son koşusunda klasına uygun koşup kazanan APOPHIS ve stili rakipler yanında biraz zorlanacak olsa da inatçı yapısıyla sonlarda direnebilecek YILMAZHAN da yazılabilir.

 

 

7.KOŞU : 

İlerleyen yaşına rağmen bu sezon çok başarılı koşan SELDANIN OĞLU ‘nun çok müsait grupta bu sefer şeytanın bacağını kırmasını bekliyorum.

SELDANIN OĞLU BANKO.

Geniş kuponlara , form durumu fena olmayan KAFTAN ve bombacı jokeyiyle TUĞALP de yazılabilir.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 1-7-11    / 8-3-9

2.AYAK : 5-7-3-4-1

3.AYAK : 2-3-4-5

4.AYAK : 1 (BRATISLAVA)

5.AYAK : 2-6    / 7-4

6.AYAK : 3 (SELDANIN OĞLU)    / 4-10

Ekonomik Kupon : 8 TL

Geniş Kupon        : 100 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©