15.02.2020 İSTANBUL PROGRAMI

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Bugün ilk ayaklarda cazip sonuçlar alınabileceğini düşünüyorum.

Dil Bağı taktığı son koşusunda bir de sert rakiplere toslayıp 7.kalan BELIEVE IN ME, bu sefer uzayan mesafede iyi koşacaktır.

Tecrübeli jokeyleriyle BABA ARON ve CETERIS PARIBUS ‘un yanı sıra bu aralar yarış kollayan EL KIZI , uzun mesafe tecrübesi olan JIMMY JIB , güzel orijinli PERFECT BALANCE ve Oradinario’nun anneden kardeşi ARAGONA da ihmale gelmez.

Geniş kupon sahipleri hiç düşünmeden HEPSİ yapabilirler.

 

 

2.KOŞU : 

Uygun rakipler yanında bir kez daha kazanabilecek GÜNDOĞARKEN ve kalitesiyle BEYZA SULTAN ilk planda şans verilmesi gereken kısraklar.

Geniş kuponlara, sentetik pistte zaman zaman etkili koşan SONMUHTEREM , MAĞRURKIZ ve CAMGÖZ de yazılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Geçen sene çim pistte çok daha iyi rakipler arasında başarılı olan ve uzun zamandır güzel dereceli idmanlarla bu koşuya hazırlanan DOLPHINS GIRL , vermiş olduğu araya rağmen koşunun favorisidir.

Formda ve klas tay LADY OF PARTHENIA ve bir önceki koşusunda bu mesafede 5.olurken yaptığı 1.13.12 lik derecesini biraz daha geliştirebilirse bu rakiplerini de geçebilecek SAETTA favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

 

 

4.KOŞU : 

Son koşusunda önlere erken sarkınca sonlarda temposu düşen URLA KARASI ilk planda şans verilmesi gereken isim.

Katıldığı 33 yarışta 8 kez kazanırken 12 kez ikinci kalan ve bu anlamda kazanma konusunda çok da güvenilir olmayan ŞEKERHANIM favoriye ciddi rakip olacaktır.

Uzun mesafeli sentetik pist yarışlarının etkili safkanları SCIFO ve ÇEKO DAYI da ihmale gelmez.

 

 

5.KOŞU : 

Son koşusunda jokeyi paniğe kapılıp 800 ‘de sopa-kamçı ön tarafa hamle yapınca haliyle sonlarda dura ve kazanabileceği yarıştan 4. ayrılan INVINCIBLE BABY bu sefer kazanabilir.

INVINCIBLE BABY BANKO.

Geniş kuponlara , önlerde rahat kalırsa bir beyaz bayrak ayna yapabilecek CORCOVADO da yazılabilir.

 

 

6.KOŞU :

Son koşusunda , yarışın liderliğini alıp ilk 1000 mt’i 1.05 temposunda geçip sonlarda da Özgünstone ve Belalı Tumbul’a direnirken mükemmel görünen ARDABEY ‘in benzer rakipleri arasında bir kez daha A.Kaçmaz ile kazanmasını bekliyorum.

ARDABEY BANKO

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 2-1-3-9-4-5-7    / 6-8

2.AYAK : 2-6    / 9-4-7

3.AYAK : 3-4-6

4.AYAK : 6-4-2-5

5.AYAK : 3 (INVINCIBLE BABY)    / 2

6.AYAK : 4 (ARDABEY)

Ekonomik Kupon : 11 TL

Geniş Kupon        : 75 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©