14.03.2020 İSTANBUL VE ADANA PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Orijin, yarış derecesi ve idman dereceleri itibariyle rakiplerinin önünde görünen PERSIAN ROSE , üçüncü yarışında da binen jokeyi G.Kocakaya ile koşunun doğal favorisidir.

Finesse ‘in ana-baba bir kardeşi olup acemi aprantiyle start aldığı yarışlardaki kötü derecelerini hiç dikkate almadığım VICKY BARON , bu sefer gerçek gücünü sahaya yansıtabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Bu pist ve mesafede start aldığı ve koşuyu kazanan Upper Cut’ın yaklaşık 5 boy gerisinde 5.olduğu yarışı hiç de fena olmayan , son koşusunda 61 kg sıkletle Justice For All gibi şu anda en formda 3 yaşlı taylardan birisinin 1,5 boy gerisinde yarışı 2.bitiren TEEN SPIRIT farklı sınıfıyla bu rakiplerini geride bırakabilir.

TEEN SPIRIT BANKO.

 

 

3.KOŞU : 

Aralık ve Ocak ayında bu pist ve benzer mesafede start aldığı 2 yarışta da Kamus’un az farkla gerisinde kalan CEVHERİZADE ‘nin Bursa pistindeki son yarışı kesinlikle ölçü değil. (Kamus’un yaklaşık 1 hafta önce bu pist ve mesafede  A3 koşu kazandığını hatırlatmak isterim.) Artan formu ve güzel idman dereceleriyle CEVHERİZADE koşunun favorisidir.

Form durumu gayet iyi olan ve son yarışında beklemediği bir rakibe geçilen BUDAKHAN , formda jokeyiyle favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, zaman zaman bu tip gruplarda etkili yarışlar koşabilen safkanlardan CANKURTBEY , SİNANLI ve DALİCİM de yazılabilir.

 

 

4.KOŞU : 

Günün en zor koşularından birisi 2.Altılı Ganyan’ın ilk ayağı…

4 Aylık aranın ardından katıldığı koşunun yarış derecesi fena olmayan ve bu anlamda rakiplerinden bir adım önde görünen MY BRAYD koşunun favorisidir.

Favori olarak çıktığı Kocaeli pistindeki son yarışında beklentilerin biraz altında kalsa da , sentetik pistte bir önceki koşusu fena olmayan ve bu sefer ilave olarak Dil Bağı da takacak Kurtel Ekürisi safkanı RACE CHANNEL favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Son koşusunda, yarış içinde biraz da iç kulvarda kalmanın dezavantajlarını yaşayan LADY SCHMITZ ve hem anne hem de baba tarafından harika orijine sahip TARA STREET de bu koşuyu kazanabilecek forma ve güce sahip taylar.

İzmir ‘deki son yarışları gayet iyi olan DRİNA ve form durumu fena olmayan UNTIMELY de ihmale gelmez.

Geniş Kupon sahiplerinin risk almadan HEPSİ yapacakları bir koşu.

 

 

5.KOŞU : 

Uzun mesafelerde de iyi koşmaya başlayan Turbo yavrusu ALOYSHA koşunun favorisidir.

İlk kez uzun mesafeye çıkacak olmasına karşın , uzun mesafede de yarış kazanmış olan Baydarşah’ın anneden kardeşi AYLİZ ve genç neslin başarılı temsilcisi AYSEL ANA favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

5 Aylık aranın ardından 3 koşu gören CAMGÖZ , boş kilosuyla ISLAH , bu pist ve mesafede zaman zaman iyi yarışlar yapabilen HANIM HANIM ve gününde olursa iyi koşabilecek Kaizbert yavrusu BONJOUR EL SAMAWI de yazılabilir.

Bu pist ve mesafede 63 kg ile yarış kazanmış olan SULTANHAN da güzel formuyla ihmale gelmez.

Geniş kuponlara, acemi aprantiyle start aldığı son yarışının derecesini önemsemediğim, Deniz Yıldız ile daha önce bu pist ve mesafede Aloysha’nın kazandığı koşuda yakın ara üçüncülük yapan ÖZDOĞA , koşacağım derse kazanabilecek kalitedeki SANAY başta olmak üzere kalan safkanlar  GİZEMNAZ ve ELENAZ da yazılabilir.

 

 

6.KOŞU :

Geçen sene yaklaşık 4,5 aylık aradan gelip bu koşuyu kazanmış olan ULAN BATOR , yine benzer bir aradan geliyor.Bursa’da sürdürdüğü idmanlarında sergilediği derecelerden anladığımız kadarıyla yarış kazanabilecek forma da erişen ULAN BATOR , şampiyon jokeyinin de tercihiyle fotoyu bir kez daha en önde geçebilir.

ULAN BATOR BANKO.

 

 

7.KOŞU : 

Kocaeli pistindeki idmanlarında oldukça iyi dereceler sergileyen ve bu pistteki son 4 koşusunda kazanan at kadar iyi koşup kazanma şansı bulamayan ve tabelada gezinen HARPUT RÜZGARI koşunun favorisidir.

Son 400’den finişe kadar kısmen yol bulma problemi yaşadığı son yarışında az farkla 4.kalan , iç pistteki idmanlarında da oldukça formda görünen UĞUR BUBAM favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

8.KOŞU :

Hem yarış hayatı hem de yavruları çok başarılı olan , G1 galibi Torok’un anneden kardeşi TITANIUM , sert bir rakibe tosladığı son koşusunda ikinciliğe razı olma zorunda kalmıştı.Özellikle iç pistteki galobunda gerçekleştirdiği 600/35,8 R işinde mükemmel forma sahip gözüken TITANIUM koşunun favorisidir.

Geniş kuponlara, yaklaşık 4 aylık arası olmasına rağmen gerek orijini gerekse sentetik pistteki tek koşusunda Alihan gibi klas bir safkanın arkasında yaptığı ikincilikle dikkatimi çeken Aracı Eküsi safkanı SNOWWALTZ ve bu aralar form durumu fena olmayan üstüste yaptığı ikincilikler ile dikkat çeken GIRL GONE BAD de yazılabilir.

 

 

9.KOŞU : 

‘İstanbul Takip Atlarımız’ dan birisi olan ve yorum detayını ilgili sayfamızda okuyabileceğiniz ÇEVİKSOY koşunun favorisidir.

Son koşusunu hiç dikkate almadığım , özellikle sentetik pistte katıldığı ve kazandığı 1500 mt mesafeli yarışında sprint gücü ve düzlükte vites değiştirme kabiliyetiyle dikkat çeken AKÇAKOCABEY favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

 

14.03.2020 İSTANBUL PROGRAMI

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 6-9

2.AYAK : 1 (TEEN SPIRIT)

3.AYAK : 8-3    / 1-6-4

4.AYAK : 8-9-5-10-4-11    / 1-2-3-6-7

5.AYAK : 8-2-10-11-9-7-13-4    / 6-1-5-12

6.AYAK : 3 (ULAN BATOR)

Ekonomik Kupon : 13 TL

Geniş Kupon        : 92 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

 

14.03.2020 İSTANBUL PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 8-9-5-10-4-11    / 1-2-3-6-7

2.AYAK : 8-2-10-11-9-7-13-4    / 6-1-5-12

3.AYAK : 3 (ULAN BATOR)

4.AYAK : 5-4

5.AYAK : 10 (TITANIUM)    / 9-5

6.AYAK : 7-5

Ekonomik Kupon : 13 TL

Geniş Kupon        : 110 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

 

 

14.03.2020 ADANA PROGRAMI

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 1-6

2.AYAK : 1 (WHITE SPEAR)   / 2-3

3.AYAK : 5-7-23-4

4.AYAK : 2-4-1

5.AYAK : 2-4-5

6.AYAK : 12-2    / 10-8-6-5

Ekonomik Kupon : 12 TL

Geniş Kupon        : 113 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

 

14.03.2020 ADANA PROGRAMI

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 2-4-5    / 8-9-12-6-7

2.AYAK : 12-2-10-8    / 6-5-9-13

3.AYAK : 3 (RUNNER BULL)    / 5

4.AYAK : 1-2-3-4

5.AYAK : 2 (BERİŞ)

6.AYAK : 1-10-4

Ekonomik Kupon : 10 TL

Geniş Kupon        : 107 TL

🐞BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©