14.02.2020 İZMİR PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Mesafe tecrübesi olan Kurtel Ekürisi safkanı ATANERHAN ve makul bir mesafe startta kalsa bile uzun mesafede bunu tölare edebilecek ÇAMLIYAYLA koşunun favorisidir.

Son koşusunda Kapalı Gözlük takınca kıpırdayan ALİYAR , güzel orijine sahip GÖKTUĞ ve formunda gelişme olan KEMANKEŞ de ihmale gelmez.

Geniş kuponlara , HEPSİ yapmak en mantıklısı.

 

 

2.KOŞU : 

Kilo şartlarının şansları eşitlediği, handikapörlerin iyi çalıştığı bir yarış…

Ağır kilosuna rağmen kalitesiyle GÜRSOYHAN, bomboş kilosuyla SILVER WOLF ve uygun rakipler yanında start alacak PARAMPARÇA ‘ya eşit şans veriyorum.

3 Aylık aranın ardından yarış gören ve bu sefer daha etkili koşacak HEYMARJA ve kumcu orijiniyle bugn bir sürpriz beklediğim STRABON ihmale gelmez.

Geniş kupon sahipleri hiç düşünmeden HEPSİ yapabilirler.

 

 

3.KOŞU : 

Çok uygun grubu bulan ve son yarışını dahi kazanamamasına bir nebze şaşırdığım ALPTUĞHAN koşunun doğal favorisidir.

Önde boş kalabileceği yarışı bulan ÖZERDİNÇ , favorinin hücumda geç kalması halinde bir beyaz bayrak ayna yapabilir.

 

 

4.KOŞU : 

Oldukça uygun grubu bulan ve yarışçılık tabiriyle ‘Yarışı kayıtta kazanan’ EXTRAVAGANT ‘ın bu rakiplerine geçilmesi bana göre büyük sürpriz olur.

EXTRAVAGANT BANKO.

 

 

5.KOŞU : 

Form durumu ve performansı her yarışında biraz daha yükselen HAZELNUT iyi koşabileceği uzun mesafede koşunun favorisidir.

Sevdiği pist ve mesafeyi bulan DIVINE BEAUTY favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, bir beyaz bayrak ayna yarışı yapabilecek forma sahip olan JİNET ve uzun mesafeyi seven LADY YAĞMUR da yazılabilir.

 

 

6.KOŞU :

Gerek form durumu gerekse sınıfıyla grup içinde hemen dikkati çeken NİNOŞUNOĞLU ‘nun kazanması normal sonuç olacaktır.

NİNOŞUNOĞLU BANKO.

Son ayak ve Arap yarışı olması sebebiyle geniş kuponlara form durumu fena olmayan ZORLUAT ve startta kalmaz ve önde Ruat ile fazla kapışmazsa etkili olabilecek GÜNGÖRAĞA da yazılabilir.

 

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 2-3-1-5-7    / 6-8-4

2.AYAK : 1-6-2-3-8    / 4-5-7

3.AYAK : 2-1

4.AYAK : 1 (EXTRAVAGANT)

5.AYAK : 4-2    / 1-6

6.AYAK : 5 (NİNOŞUN OĞLU)    / 7-3

Ekonomik Kupon : 7 TL

Geniş Kupon        : 108 TL

?İkramiye           : TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©