12.02.2020 İSTANBUL PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 6-14-9-5

İdman dereceleri rakiplerinden farklı olan TAKE OATH(Eküri) ilk şansa sahip tay.

İdmanları fena olmayan ŞADİYE HANIM , güzel orijinli YELLOW LEGEND ve Obrada’nın anneden kardeşi MYSTERY FOCUS özellikle Tabela Bahis için değerlendirilebilir.

 

 

2.KOŞU : 1-2

FATİH AĞA ve AFACAN ‘ın Yedili Plase için yeterli olabileceğini düşünüyorum.

 

 

3.KOŞU : 

Bu gruptan sınıf olarak farklı olduğunu düşündüğüm KARAGÜLBEYİ ağır kilo ile start almasa ve başka bir jokey binse banko bile verebilirdim.Ancak bugün için sadece favori.

Sentetik pistte genelde iyi koşan GÜLDÜR GÜLDÜR ve güzel bir form yakalayan kalite YAZ AĞASI favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Bu aralar bomba yapacağı yarış kollayan BİR ÖMÜR ve son koşusunu hiç dikkate almadığım , bu sefer sevdiği mesafede etkili olabilecek AKDAMAR da ihmale gelmez.

 

 

4.KOŞU : 

Orijin ve idma dereceleri itibariyle BEYKOZ ve RELAX ön plana çıkıyor.

Sürprize açık bir yarış olduğundan idmanları fena olmayan ZNAMENKA , DEVEROV ve CRASHING de kuponlarda bulunmalıdır.

 

 

5.KOŞU : 

Son koşusunda biraz eksik koşsa da formunu daha da yükselten KIND OF GREY erkek rakiplerine rağmen koşunun favorisidir.

Gzel orijinli formda tay GIGANTES vekazanabilecek formuyla ES ES BALCI favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Kumcu orijiniyle dikkat çeken HODOR ve son koşusunda jokeyini düşürdüğü için derecesiz kalan TREACHEROUS da ihmale gelmez.

 

 

6.KOŞU :

Tam istediği gibi önde boş kalmasının pek muhtemel olacağı koşuyu bulan ULUKIZ yarışın favorisidir.

Uzun süredir start almasa da kalitesi malum TAYKUT’un idman durumu da fena değil.Favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara , kazandığı koşuyu beğendiğim ŞENHAN da yazılabilir.

 

 

7.KOŞU : 

İdman durumu ve usta jokeyini bir arada düşündüğümüzde bu yarışı kazanması gerektiğini düşündüğüm ETYOPYALI ‘ya güveniyorum.

ETYOPYALI BANKO.

Geniş kuponlara, iyi bir ekürinin elinde bu yarışa hazır gelen TITANIUM ve güzel orijinli ERGİN KHAN ile kalite Pancar’ın tayı BLUE RIBBON da yazılabilir.

 

 

8.KOŞU : 

Son koşusunda , bu yarıştaki rakiplerinden daha sert rakipleriyle başabaş mücadele edip 3.kalan KÖSEOĞLU ‘nun sevdipi pist ve mesafede , müsait kilosunun avantajını da kullanarak kazanmasını bekliyorum.

KÖSEOĞLU BANKO.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 3-5-6-8-11

2.AYAK : 1-12-14-11-4

3.AYAK : 8-3-2-5-1

4.AYAK : 7-5    / 3

5.AYAK : 5 (ETYOPYALI)    / 13-4-1

6.AYAK : 15 (KÖSEOĞLU)

Ekonomik Kupon : 17 TL

Geniş Kupon        : 105 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©