11.02.2020 KOCAELİ PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Hayatının ilk koşusunda güzel bir üçüncülük yapan , güzel orijinli UYGUR , aynı zamanda sahibinin soyadını taşımasıyla da dikkat çekiyor; koşunun favorisidir.

Şirin Sultan gibi sert rakibin arkasındaki ikinciliği gayet iyi olan SEVEN GIRL ve kalitesi malum JIMMY JIB favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Geniş kuponlara , sürpriz yapabilecek taylar SEPULVEDA ve HAS ALTUN da yazılabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Bu pist ve mesafenin etkili safkanı YILDIZHAN STAR ağır kilosuna rağmen koşunun doğal favorisidir.

Bir önceki koşusunda El Nino ‘ya kafa tutan SAVAŞ ATI bir beyaz bayrak ayna daha yapabilecek olup, favorinin en ciddi rakibi olacaktır.

Geniş kuponlara , sonlarda etkili gelebilecek STAR RUBY de yazılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Bir önceki koşusunu kazanırken çok beğendiğim , çok sert rakipler arkasında 3.kaldığı son koşusu dahi gayet iyi olan ALİÇO ‘nun sevdiği pistte , uygun rakipler arasında kazanmasını bekliyorum.

ALİÇO BANKO.

 

 

4.KOŞU : 

Form ve performans olarak birbirine çok yakın safkanların koşusunda en iyisi HEPSİ yapmak.

 

 

5.KOŞU : 

Rakiplerine göre farklı klaslarıyla ön plana çıkan LOLAN GÜZELİ ve ALOYSHA koşunun ortak favorileridir.

Bu tip koşularda çok etkili olan , orta-uzun mesafeli koşulara bayılan ŞERİFE ABLA , bu aralar çok formda olan KIZILYAR ve sonlardaki etkili sprintiyle fotoyu önde geçebilecek GÖNÜL AVCISI da ihmale gelmez.

 

 

6.KOŞU :

Kulaklık takısı olmadan katıldığı son yarışında başarısız olan WHITE WATER tekrar taktığı Kulaklık takısıyla bu yarışta güzel orijininin hakkını verebilir.

WHITE WATER BANKO.

Geniş kuponlara, bu aralar eli kulağında olan COTTON CANDY , önde gidecek safkanlardan formda CORAL ROSE , ihmal edildiği zaman fotoyu bulan TİNEMİS ve sonlarda güçlü gelebilecek SHANGHAIS GIRL yazılabilir.

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 4-8-2    / 3-1

2.AYAK : 2-3    / 6

3.AYAK : 1 (ALİÇO)

4.AYAK : 1-3-4-5-6

5.AYAK : 4-5-6-8-7

6.AYAK : 7 (WHITE WATER)    / 8-3-9-10

Ekonomik Kupon : 10 TL

Geniş Kupon        : 131 TL

?İkramiye           : 

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©