10.10.2019 ANKARA PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

6 Aylık aranın ardından gördüğü koşuda starttan 10 boy geç çıkınca şansını baştan kaybeden GREAT MASTER farklı kalitesiyle iyi koşabildiği çim pistte starttan bu sefer düzgün çıkarsa koşuyu kazanabilir.

Son koşusu hayal kırıklığı olsa sevdiği pist ve mesafede PEARL GEM de kuponlarda bulunmalıdır.

Geniş kuponlara, son koşusunda starttan 4 boy geç çıkmasına rağmen nefis koşup kazanan ALFA FORCE ve bu mesafede de etkili olabilecek SEVMEK ZAMANI da yazılabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Son koşusunu son 50 mt içinde kaybeden AYBET bu sefer 2.kulvar avantajıyla beyaz bayrak ayna yapmaya çok yakın.

AYBET BANKO.

Geniş kuponlara, son koşusunda iç kulvarda kalınca rahat sprint atamamasına rağmen ikinciliği de vermeyen EZHANIM , etkili bir yarış beklediğim MARDİNLİ ve Artis Emre gibi yetenekli bir safkanın ana-baba bir kardeşi olup, bu sefer 2.koşusunda çok etkili olabilecek BÖLÜKBEY de yazılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Çim pistte ve sert gruptaki son koşusunu hiç dikkate almadığım, bir önceki koşusunda kum pistte, yine sert grupta KV-6 yarışta start alıp Contender ve Fire Of World gibi kum pistin güçlü taylarını geçme başarısı gösteren LORD BABA ‘nın kazanmasını bekliyorum.

LORD BABA BANKO.

 

 

4.KOŞU : 

Son koşusunu ağır kiloyla kazanan Kaizbert yavrusu MADALYON sevdiği pist ve mesafede start alacak olup, koşunun doğal favorisidir.

Son koşusuna göre 200 mt uzayan mesafenin avantajını en iyi şekilde kullanabilecek GAZINÇ ve bomboş kiloyla start alacak formda safkan, kalite kısrak İlkbahar’ın hep takibimdeki oğlu TAMERŞAH favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Geniş kuponlara, sert jokeyle daha iyi koşabilecek FIRTINA VADİSİ , bu aralar çok formdaki kısrak ALBUNEA ve kalitesiyle etkili koşabilecek BERKUK da yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Grup içinde kalitesiyle ve rakiplerine göre çok farklı handikap puanıyla ön plana çıkan İDEALİST koşunun doğal favorisidir.

Aralıklı koşsa da , 4 farklı şehirde çim pistte start aldığı 9 koşudan 7 tanesini kazanarak şampiyon bir safkanın istatistiğine sahip olan Kaizbert yavrusu SELÇUKLUBEYİ favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

6.KOŞU : 

Son koşusunda düzeldiğini belli eden COGENERATION , formda taylar BOOGEYMAN – MISTER HEART kuponlarda istisnasız bulunması gereken safkanlar.

1.Altılı Ganyan Ekonomik Kuponlarında yerimiz olduğu için HEPSİ yapacağım.

2.Altılı Ganyan Geniş Kuponlara da kalan safkanları da yazıp HEPSİ yapmak uygun olacaktır.

 

 

7.KOŞU : 

Pazar günü İstanbul’da G3 Koşu kazanan Real Queen ile start aldığı ilk koşusunda az farkla Real Queen arkasında 2.kalan HAYALET KIZ ‘ın o koşuda, yani hayatının ilk koşusunda yaptığı derece de bu koşudaki rakiplerine göre neredeyse 1 sn daha iyi.Uzayan mesafe avantajıyla daha iyi koşabilecek, güzel orijinli HAYALET KIZ ‘ın kazanmasını bekliyorum.

HAYALET KIZ BANKO.

 

 

8.KOŞU : 

Kaliteli ama bir o kadar da istikrarsız safkanların bir araya geldiği zor bir yarış HEPSİ yaparak son ayak için çay-kahve molası vermek en akıllıca tercih olacaktır.

 

 

9.KOŞU : 

Yoldaş’ın ana-baba bir kardeşi, Yoldaşhan ‘ın anneden kardeşi olan KABAKLI ilk yarışında Adana pistinde start aldığı koşuda sert bir rakibe toslayıp 2.kaldı.Kardeşlerinin sevdiği Ankara pistinde koşunun favorisidir.

Güzel orijiniyle çıkış yapmasını beklediğim GÜVENAĞA favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 1-4    / 2-5

2.AYAK : 2 (AYBET)    / 12-8-3

3.AYAK : 1 (LORD BABA)

4.AYAK : 3-10-9    / 4-6-5

5.AYAK : 3-10

6.AYAK : 3-1-2-4-5-6-7-8

Ekonomik Kupon : 6 TL

Geniş Kupon         : 110 TL

 

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 3-10-9    / 4-6-5

2.AYAK : 3-10

3.AYAK : 3-1-2    / 4-5-6-7-8

4.AYAK : 4 (HAYALET KIZ)

5.AYAK : 3-6-5-1-2-4

6.AYAK : 6-5

Ekonomik Kupon : 15 TL

Geniş Kupon         : 84 TL

? SİTEMİZ ÜCRETSİZ OLUP, DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©

4 hakkında “10.10.2019 ANKARA PROGRAMI” görüş

Yorumlar kapalı.