10.02.2020 BURSA PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Son koşusuna pek anlam veremediğim, geleceğinin parlak olduğuna inandığım PETER PANS DREAM uygun grupta ilk şansa sahip isimdir.

Potansiyelini sahaya yansıttığı zaman etkili koşan BARTH BOY favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, formda safkan FASTN FAMOUS da yazılabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Çok formda  SARPERHAN ve PETROCELLI kuşkusuz ilk planda değerlendirilmesi gereken taylar.

Form durumu iyi olmasına rağmen yarış kazanmakta zorlanan HORASAN bugün bir sürpriz yapabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Ağır kilosuna rağmen farklı sınıfıyla bu koşuyu kazanabilecek ERGÜÇLÜ ilk şansa sahip safkan.

Formda ÇAĞIRAN , son koşusunu hiç dikkate almamamız gereken ULUBEYİ ve Onur Yıldız ile kazanmayı hatırlayabilecek ÖZÇEVİK de ihmale gelmez.

 

 

4.KOŞU : 

Bu gruptan farklı sınıfı olduğunu düşündüğüm, Bursa kum pistindeki 5 yarışının 2 tanesini kazanıp diğerlerini 2.bitiren  KIZIM AZRA ‘nın az atlı bu koşuyu kazanmasını bekliyorum.

KIZIM AZRA BANKO.

Geniş kuponlara formda kısrak RUN FOR THE SUN ve kaba kum pistteki tek yarışını kolay kazanmış olan KASALINA da yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Canı koşmak istediği zaman bu tip başaltı gruplarda her zaman etkili olan ARKANSAS SOUL koşunun favorisidir.

Kalite kısrak ELFİDAM , favorinin en ciddi rakibidir.

Geniş kuponlara, jokey performansını çok merak ettiğim KARA HİSAR ve zor bir at olmasına karşın dilinden anlayan jokeyle OBRADA da yazılabilir.

 

 

6.KOŞU :

Rakiplerinden sınıf olarak bariz farklı olan BERENGÜL ve GÖLDEM kuşkusuz ilk şans verilmesi gereken isimler.

Geniş kuponlara , güzel formunun karşılığını son yarışını kazanarak alan MAVİ YASEMİN ve unutulduğu zaman fotoyu önde geçebilecek RENGÜL de yazılabilir.

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 2-3   / 1

2.AYAK : 2-3-1

3.AYAK : 1-2-3-4

4.AYAK : 4 (KIZIM AZRA)   / 1-3

5.AYAK : 1-6    / 2-3

6.AYAK : 1-4    / 7-8

Ekonomik Kupon : 7 TL

?İkramiye           :

Geniş Kupon        : 120 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©