09.10.2019 İSTANBUL PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Kısa süren yarış hayatında fena koşular yapmayan Lion Melody’nin ana-baba bir kardeşi olan AGE OF HEARTS Bursa iç pistinde yaptığı güzel dereceli idmanları çim piste de taşıyabilirse bu koşuyu kazanabilir.

AGE OF HEARTS BANKO.

Geniş kuponlara, uzun çalışmaları biraz eksik olsa da kondüsyonu yeterse kazanabilecek , başarılı aygır Youmzain yavrusu ARK ROYAL ve güzel orijiniyle dikkat çeken Aracı Ekürisi safkanı SNOW WALTZ da yazılabilir.

 

 

2.KOŞU : 

İstanbul çim pistinde, kısa mesafede 2 kez start alıp 1 kez kazanan , 1 kez de 2.olan ESER ideal şartları bir kez daha bulmuş, koşunun favorisidir.

Yaklaşık 3 aydır start almıyor olsa da bilinen sınıfıyla MAVİ DALGA favorinin en ciddi rakibidir.

Geniş kuponlara , kısa mesafeli çim pist yarışlarında etkili koşan ve yarış derecesi itibariyle bu rakipleri de geçebilecek AKTUĞ ve çok formda olan safkan SİNANLI da yazılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Yaklaşık 7,5 aylık aranın ardından piste çıkacak olan ve çim pistte KV-8 kazanmış olan SZIGETVAR koşunun favorisidir.

Kısa-orta mesafeli çim pist yarışlarının etkili ismi OĞLUM EREN favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

4.KOŞU : 

Müthiş karekterli kısrak SUVLA POINT ve sentetik pistteki uzun mesafeli koşularda etkili koşan INVINCIBLE BABY koşunun ortak favorileridir.

Aynı kiloyla start aldığı son koşusunda KV-6 yarışta Dombra arkasında 2.olan ÇEKO DAYI ve müsait kilosuyla bu rakipleri geçebilecek SCIFO da kuponlarda bulunmalıdır.

 

 

5.KOŞU : 

İç pistteki idmanlarında güzel dereceleriyle dikkat çeken ASLI GELİN ve KIZÇEM KIZI koşunun favorileridir.

Bursa pistindeki idmanları gayet iyi olan DES RANGILA favorilere en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, uzun işleri eksik olsa da yine de idmanları başarılı sayılabilecek KIND OF GREY ve LADY OF PARTHENIA da yazılabilir.

 

 

6.KOŞU : 

G1 Cahide koşusu ikincisi ve derece olarak koşuda start alacağı tüm erkek tayları geride bırakabilecek kalibreye sahip görünen GURBET ATEŞİ koşunun favorisidir.

İstanbul çim pistindeki tek koşusunda 1400 mt mesafede 59 kg ile kazanırken bu koşudaki rakiplerinden bazılarını da geride bırakan MEGA STAR favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Sentetik pistteki son yarışlarını pek beğenmesem de şampiyon jokeyiyle tam stiline uygun son 300’e kadar dolu kantarma gelip, gaza basacağını tahmin ettiğim GÜNEŞİ GÖRDÜM de kuponlarda bulunmalıdır.

 

 

7.KOŞU : 

Önde nispeten daha kolay tempo yapabileceği koşuyu bulan ULUKIZ ve son koşusundaki pilotajı hiç beğenmesem de bu sefer koşuyu hedef yaparsa kazanabilecek pilotuyla ve yeterli kalibresiyle FATİH AĞA koşunun ortak favorileridir.

Sert rakipler arasındaki Grup koşuları sonrası bu sefer daha uygun grubu bulan AKKULA ve ERTEMİZ de kuponlarda bulunmalıdır.

Geniş kuponlara, 60 kg ve üstünde sıkletlerle ,  32 günde , 3 ayrı şehirde 5.koşusuna çıkacak GÜMBÜRGÜMBÜR başta olmak üzere ÇELİKMAN ve BAY EMİR de yazılabilir.

 

 

8.KOŞU : 

Son koşusunu bu pist ve mesafede gösterişli ve iyi bir dereceyle kazanan kalite tay PERAMUS ‘un müsait rakipler arasında bir kez daha kazanabileceğini düşünüyorum.

PERAMUS BANKO.

Geniş kuponlara, İstanbul sentetik pistteki tek koşusunda bu mesafede koşup , Suvla Point arkasında güzel bir ikincilik yaparken Sensizim-La Dragontea-My Blitz’i de geride bırakan, Pleasantly Perfect yavrusu olması sebebiyle sentetik piste çok yatkın olduğunu düşündüğüm ALLORA ve önde tempo yapabileceği koşuyu bulan MY BLITZ de yazılabilir.

 

 

9.KOŞU : 

Dil Bağı takarak çıktığı son yarışında Spartakus-Uçanbeyhan ‘ın az farkla gerisinde güzel bir üçüncülük yapan Turbo yavrusu CÖMERTOĞLU ‘nun müsait rakipler yanında bu senenin formda jokeyi Gökhan Gökçe ile kazanmasını bekliyorum.

CÖMERTOĞLU BANKO.

 

 

 

 

ÖNEMLİ NOT :

Youtube Kanalımız Yayındadır. Aşağıdaki resime tıklayarak Youtube Kanalımıza ulaşabilirsiniz.Bazı yarış programları için,  Analiz, Yorum ve Tahminlerimiz Youtube kanalımız üzerinden yayınlanacaktır. 

ABONE OL düğmesine tıklayarak kanalımıza ücretsiz abone olabilir ve yayınlanacak videolardan anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

 

 

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 1 (AGE OF HEARTS)    / 2-10

2.AYAK : 1-3    / 6-2

3.AYAK : 2-1

4.AYAK : 4-9-1-6

5.AYAK : 1-7-5    / 6-8

6.AYAK : 7-1-4

Ekonomik Kupon : 10 TL

Geniş Kupon         : 100 TL

? İkramiye                : 453 TL

 

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 4-9-1-6

2.AYAK : 1-7-5    / 6-8

3.AYAK : 7-1-4

4.AYAK : 7-5-4-2    / 1-6-3

5.AYAK : 7 (PERAMUS)    / 2-1

6.AYAK : 7 (CÖMERTOĞLU)

Ekonomik Kupon : 10 TL

Geniş Kupon         : 88 TL

? SİTEMİZ ÜCRETSİZ OLUP, DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©

3 hakkında “09.10.2019 İSTANBUL PROGRAMI” görüş

Yorumlar kapalı.