09.02.2020 İZMİR PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Normal şartlarda MİHRİBANKAYA ve GEREKÇELİ arasında geçmesi beklenecek bir yarış.Ancak bu tip koşularda İzmir’de sürprizle başlama ihtimali yüksek olduğundan KRİTER ,  KUNDAKTEPE ve SELİMABİ’den de farklı bir performans gelebileceğini düşünüyorum.

 

 

2.KOŞU : 

Bursa’daki son yarışını pek dikkate almadığım, İzmir kum pistinin etkili safkanı BAYDÖKER ‘in kazanmasını bekliyorum.

BAYDÖKER BANKO.

 

 

3.KOŞU : 

Geçen sene bu koşuyu My Sultan arkasında 2.tamamlayan , bu sefer daha uygun rakipleri bulan PATRONİÇE ‘nin kazanöası normal sonuç olacaktır.

PATRONİÇE BANKO.

 

 

4.KOŞU : 

Kalitesine çok inandığım 2 safkan JACOBIN ve KOÇULAŞ koşunun ortak favorileridir.

Çok formda ve daimi binicisiyle start alacak HASFIRTINA , formda TEKDADAŞ ve kazanma zamanı gelen KESKİN NİŞANCI da sağlam kuponlarda bulunması gereken safkanlar.

 

 

5.KOŞU : 

Hiç uzatmadan HEPSİ yapılacak bir koşu.Kağıt üzerinde, her safkanın şanslı göründüğü ve her safkanın birbirini geçebilecek gücü ve kariyeri olduğu ilginç bir yarış.

 

 

6.KOŞU :

Bu pist ve mesafede kazandığı koşunun derecesi bu grup için gayet iyi olan DEMBE ve G.Kocakaya ile etkili bir yarış beklediğim NEOS arasında geçmesini beklediğim bir koşu.Normalde Mestan Efe Agf çıkar gözüküyor ama mesafenin bu taya biraz uzun gelebileceğini düşünüyorum.

 

 

7.KOŞU : 

Uzak kazandığı G3 koşudan sonra aynı pist ve mesafenin yanı sıra aynı rakipleri bulan BAŞ HÜKÜMDAR , az atlı ve aksilik ihtimalinin az olduğu bu koşuda çok şanslıdır.

BAŞ HÜKÜMDAR BANKO.

 

 

8.KOŞU :

Normal şartlarda ÇAMLIYAYLA ‘nın kazanması gereken bir koşu.Ancak bu safkanın startta oturabilen bir at olduğu unutulmamalı.Eğer startta kalırsa form durumunda gelişmeler olan ve orijini de gayet iyi olan RÜZGAR FIRTINASI kazanabilir.

 

 

9.KOŞU : 

Çok uygun rakipleri bulan AĞAPERSEN ve mükemmel orijininin yanı sıra O.Yıldız ile çok iyi anlaşan ALEMİN KRALI arasında gördüğüm bir yarış.Bu iki safkanı ilk 2 sıraya alıp Tabela Bahis de yapılabilir.

 

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 4-7-2-3-6

2.AYAK : 1 (BAYDÖKER)

3.AYAK : 6 (PATRONİÇE)

4.AYAK : 1-6-2-3-8

5.AYAK : 1-2-3-5-6-7

6.AYAK : 3-4

Ekonomik Kupon : 21 TL

BOL ŞANSLAR…

 

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 1-6-2-3-8

2.AYAK : 1-2-3-5-6-7

3.AYAK : 3-4

4.AYAK : 2 (BAŞ HÜKÜMDAR)

5.AYAK : 2-5

6.AYAK : 1-2

Ekonomik Kupon : 16 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©