08.10.2019 ADANA PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 7 (LILI MARLEEN)

 

2.KOŞU : 17-2

 

3.KOŞU : 

01 Eylül tarihinde bu pistte ve benzer mesafede kazanırken bu koşudaki rakiplerinden bazılarını da geride bırakan BAYÇINAR koşunun favorisidir.

Bugünkü aprantisiyle daha önce Ankara kum pistinde ikincilik almış olan KIRMIZIKAYA favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Son koşusunu hiç dikkate almadığım , uzun mesafeli kum pist koşularının başarılı safkanı DERİNMAVİ ve sert jokeylerle özellikle uzun mesafeli yarışlarda başarılı sonuçlar alan ve bugün Hışman Çizik ile uyum sağlayacağını düşündüğüm MAHZUNKRAL da ihmale gelmez.

Geniş kuponlara, sürprize açık koşuda diğer safkanlar da yazılarak HEPSİ yapılabilir ve sürpriz sonuç beklenebilir.

 

 

4.KOŞU : 

Son koşusunda stili rakiplerden ve kötü pilotajdan etkilenen GENARO , bir önceki koşusunda 8.kalmasına rağmen kısa mesafede kazanan ata yakın ara bitirmişti.Bu sefer bomboş kilosuyla etkili koşmasını bekliyorum.

10 Aylık aranın ardından 2 koşu gören güzel orijinli Luxor tayı FORTIS PUELLA , bu aralar çok formda olan karekterli safkan YOLDAŞKAYA ve bu tip mesafelerin etkili kısrağı LHAZAREEN favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Bu tip mesafelerde etkili koşan VLASTELIN ve Dil Bağı taktığı son yarışında etkili koşan KING ARAS da sigorta olarak kuponlarda bulunmalıdır.

 

 

5.KOŞU : 

Ankara çim pistindeki son üç yarışında da KV koşularda start alıp, 1 adet ikincilik ve 2 adet üçüncülük alan , yarış hayatı boyunca start aldığı 7 koşuda da tabeladan düşmeyen ROYALİZ ‘in , müsait grupta tecrübeli binicisiyle kazanması gerektiğini düşünüyorum.

ROYALİZ BANKO.

 

 

6.KOŞU : 

Adana çim pistindeki son 3 koşusunun 2 tanesini kazanan , 1 kez de 2.olan SESİLHANIM koşunun doğal favorisidir.

Son koşusunda göre 100 mt uzayan mesafeyi avantaj olarak kullanması muhtemel KARA SERSERİ ve Dil Bağı takarak start aldığı son 2 yarışında 1 kez kazanan, 1 kez de 2.kalan STORM FALCON favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Geniş kuponlara , formda YARIŞ BEYİ ve ilk koşusunu kazanan , gücünün sınırlarını henüz tam olarak bilemediğimiz TEMUÇİN  de yazılabilir.

 

 

7.KOŞU : 

İstanbul çim pistindeki son 3 koşusu da birbirinden güzel olan yetenekli kısrak PERSISTANCE(Ekürisi kazandı) ‘ın ,CV ‘sinde Adana ‘da da başarılı olduğu yazıyor.Ağır kilo da kaldırabilen bir kısrak olan PERSISTANCE ‘ın formda ekürisinin de yardımıyla kazanmasını bekliyorum.

PERSISTANCE BANKO.

 

 

8.KOŞU : 

Kum pistteki farklı performanslarıyla KAYALASKA ve 22 Ağustos tarihinde Ankara kum pistinde benzer mesafede start aldığı G3 Mehmet Ali Kiper Koşusu’nun dördüncüsü , Eğrice! kanı taşıyan KAYAKURT koşunun ortak favorileridir.

Elazığı ağır kum pistinde güzel yarışlar çıkaran , 4 kez kazanıp, 9 koşusunda da tabeladan düşmeyen SEYRANTEPE favorilere en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, kum pisti seven formda safkanlar MİHMANLI ve SİLVERTAY da yazılabilir.

 

 

ÖNEMLİ NOT :

Youtube Kanalımız Yayındadır. Aşağıdaki resime tıklayarak Youtube Kanalımıza ulaşabilirsiniz.Bazı yarış programları için,  Analiz, Yorum ve Tahminlerimiz Youtube kanalımız üzerinden yayınlanacaktır. 

ABONE OL düğmesine tıklayarak kanalımıza ücretsiz abone olabilir ve yayınlanacak videolardan anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 11-4-1-8    / 2-3-5-6-7-10

2.AYAK : 15-11-1-3-2-4   

3.AYAK : 9 (ROYALİZ)

4.AYAK : 2-1-5    / 3-6

5.AYAK : 1 (PERSISTANCE)

6.AYAK : 1-3-2    / 5-6

Ekonomik Kupon : 15 TL

Geniş Kupon         : 105 TL

? SİTEMİZ ÜCRETSİZ OLUP, DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©

2 hakkında “08.10.2019 ADANA PROGRAMI” görüş

Yorumlar kapalı.