07.10.2019 KOCAELİ PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Son yarışı hariç genelde tabela içinde yer alan ve artık kazanmaya hazır durumda olan KRAL OLCAY ve kum piste yatkın orijiniyle, inatçı Timurhan torunu YADİGARBEY koşunun ortak favorileridir.

Çim pistteki ilk yarışı fena olmayan, kumcu orijiniyle dikkat çeken KRİTER , Turbo yavrusu olup, ikinci koşusunda farklı koşabilecek SARDUR ve Turabi-Günyüzü-Ustaoğlu gibi başarılı safkanların ana-baba bir kardeşi olup, idman durumu da fena olmayan ATANERHAN da kuponlarda bulunmalıdır.

 

 

2.KOŞU : 

Son koşusunda bu grubun üzerinde safkanlar arasında kafa-burun 2.kalan STAR FORCE ‘un daha önce 3 kez start alıp 2 kez kazandığı Kocaeli pistinde bir kez daha kazanmasını bekliyorum.

STAR FORCE BANKO.

 

 

3.KOŞU : 

Sert gruptaki son koşusunu hiç dikkate almadığım, hayatının ilk koşusunu kazanan FOR NİL koşunun favorisidir.

Kocaeli pistinde 2.kaldığı yarıştan sonra hep sert gruplarda start aldığı için totosu kötü görünen, bu sefer uygun grubu bulan JİNDA favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

4.KOŞU : 

Ara sonrası ilk koşusunda kolay bir galibiyet alan kalite ADINI SEN KOY ve son koşusunda kazanarak beni yanıltmayan kalite KARACAKURT koşunun ortak favorileridir.

Ağır kilosuna rağmen süper form durumuyla koşuyu kazanabilecek GÜRGÜR BABA ve uygun rakipleri ve bu sefer ideal jokeyini bulan ASARCIKLI da kuponlarda bulunmalıdır.

Bu pist ve mesafeyi çok seven GÜLENYÜZ ve 5 aylık ara sonrası gördüğü iki koşuyla artık kazanacak kıvama gelen SAYGON da ihmale gelmez.

 

 

5.KOŞU : 

İstanbul’da tabela yaptığı ilk yarışı sonrasında start aldığı Bursa pistinde başarılı olamasa da , kum pistteki idmanlarında güzel dereceler ortaya koyan ve kum pistte daha iyi koşacağının sinyallerini verern Balıkhan tayı DAĞCAN koşunun favorisidir.

Kum pistteki performansı fena olmayan, aynı zamanda Batyskaf kanı taşıyan KARAÇETİN favoriye en ciddi rakip olacaktır.

1.Altılı Ganyan Geniş Kupona ve 2.Altılı Ganyan hem Ekonomik hem de Geniş Kupona , yükselen form durumlarıyla bu koşuyu kazanabilecek taylar KURTULUŞBEY , VARNA , GÖKÇETEPE , ARAPMAN ve ARKANŞAH da yazılabilir.

 

 

6.KOŞU : 

Sert jokeyiyle önde tempo verecek ÜLDES , bir beyaz bayrak-ayna yarışı daha yapabilir.

5 Aylık aradan sonra 2 yarış gören , karekterli bir safkan olan Yedikuleli’nin yavrusu ve anne tarafından da Sadlers Wells gibi değerli bir aygırın kanını taşıyan MASTER URBAN da koşuyu kazanabilir.

Geniş kuponlara, formda safkanlar KIZIL DEV ve OĞLUM BARIŞ da ilave ediebilir.

 

 

7.KOŞU : 

Sentetik pistte Allegro Fiddle’a yarım boy farkla geçildiği Kra Koşusu sonrası , A2 yarışında çok sert rakipler arasında 6.olan KIZIM NİLAY , KV-6 kazandığı Kocaeli pistinde start alıyor.Sentetik pistte son iki yaşındaki derecelerle bu koşudaki rakiplerinin aynı mesafedeki derecelerini mukayese ettiğimizde oldukça ön plana çıkıyor.Kendisiyle uyumlu binicisi Furkan Yüksel ile sevdiği pist ve mesafede kazanmasını bekliyorum.

KIZIM NİLAY BANKO.

Geniş kuponlara, bu grubu geride bırakabilecek çok beğendiğim karekterli safkan KING OF THE FIRE da yazılabilir.

 

 

8.KOŞU : 

Toşur X Tunca çaprazıyla tam bir kum pist atı olmasını beklediğim, bugüne kadar start aldığı 5 koşusunda da Halil Kaplan ile start alıp bir türlü kazanamayan, bugün belki de kazanarak jokeyini de sevindirebilecek ULUAT ‘ın kazanmasını bekliyorum.

ULUAT BANKO.

 

 

9.KOŞU : 

Daha önce Kocaeli pistinde 1200 mt mesafede birlikte start alıp 2 kez beyaz bayrak ayna yapan KUSURSUZ GÜÇ-Mertcan Çelik ikilisi bu sefer 200 mt uzayan mesafede bir kez daha beyaz bayrak ayna yapabilir.Bu arada 1400 mt mesafede start aldığı iki önceki koşusunda KUSURSUZ GÜÇ ‘ün , Yurdakul-Karacakurt-Kozan Dağı gibi sert rakipleri de geride bıraktığını hatırlatmak isterim.

İki önceki yarışında , bu pist ve mesafede 1.36.26 gibi iyi bir derece yaparken sert grupta güzel bir ikincilik yapan ŞİMŞEKKRAL favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, bu pisti seven ağır kilolu İNFİCAR ve müsait kilolu formda safkan KOCAMEMED de yazılabilir.

 

 

ÖNEMLİ NOT :

Youtube Kanalımız Yayındadır. Aşağıdaki resime tıklayarak Youtube Kanalımıza ulaşabilirsiniz.Bazı yarış programları için,  Analiz, Yorum ve Tahminlerimiz Youtube kanalımız üzerinden yayınlanacaktır. 

ABONE OL düğmesine tıklayarak kanalımıza ücretsiz abone olabilir ve yayınlanacak videolardan anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

 

 

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 4-9-5-7-1

2.AYAK : 9 (STAR FORCE)

3.AYAK : 4-1  

4.AYAK : 10-9-1-5-6-7

5.AYAK : 4-8    / 9-12-6-2-3

6.AYAK : 9-10    / 4-13

Ekonomik Kupon : 16 TL

Geniş Kupon         : 117 TL

 

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 10-9-1-5-6-7

2.AYAK : 4-8    / 9-12-6-2-3

3.AYAK : 9-10    / 4-13

4.AYAK : 11 (KIZIM NİLAY)    / 6

5.AYAK : 6 (ULUAT)

6.AYAK : 6-9    / 1-10

Ekonomik Kupon :  3 TL

Geniş Kupon         : 94 TL

? SİTEMİZ ÜCRETSİZ OLUP, DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©

2 hakkında “07.10.2019 KOCAELİ PROGRAMI” görüş

Yorumlar kapalı.