07.02.2020 İZMİR PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Bu pist ve mesafede genelde başarılı olan AKARCA KHAN  uygun grupta koşunun doğal favorisidir.

26 Aralık tarihli koşularında , bu pist ve mesafede ilk 2 sırayı paylaşan FRIGHTEN ve DREAM SOLDIER favorinin en ciddi rakipleri olacaklar.

4,5 Ay sonra yarış gören, bu sefer daha etkili olabilecek ÇATALKAYA da ihmale gelmez.

 

 

2.KOŞU : 

Bu aralar güzel form yakalayan ve İzmir kum pistini seven VANLIMAHO ile formda KRAL ARTUR koşunun ortak favorileridir.

Ne zaman nasıl koşacağı belli olmasa da, uzun mesafeli kum pist koşularında her zaman etkili olabilecek ACIDİLLİ FATİH ve sert jokeyiyle müsait kiloyu bulan EFEBERK de kazanma şansı olabilecek safkanlar.

Koşunun sürprizini, formda MARUFTAY veya kalitesine uygun bir yarış yapabilirse SARAYBOSNA  yapabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Bu aralar süper form yakalayan ŞİFNE EFESİ ve ikincilikler serisine bu yarışta son verebilecek HASKARACA koşunun ortak favorileridir.

3 Aylık aranın ardından yarış gören ve saydığım 2 safkandan kalite olarak eksiği olmayan DEMİRHASAN da ihmale gelmez.

 

 

4.KOŞU : 

Mesafe stiline göre biraz uzun olsa da geçen sezon bu mesafede de koşu kazandığını hatırladığım ve bu yarışta önde bomboş kalacak INNOVATION koşunun favorisidir.

Kalitesi tartışılmaz , formda kısrak PRINCESS DI favoriye en ciddi rakip olacak.

Geniş kuponlara, sonlarda etkili gelebilecek İPEKKIZ ve TURKISH RANSOM da yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Son koşusunda Look Star ve King Man Go gibi üst düzey taylara geçilen , derece olarak bu yarıştaki rakiplerinden önde görünen ROBIN SON ‘ın kazanması doğal sonuç olacaktır.

ROBIN SON BANKO.

 

 

6.KOŞU :

3 Yaşında hala Maiden olan vasat tayların koşusunda derece olarak rakiplerinin önünde görünen BLACK PANTHER ve OPPORTUNIST koşunun ortak favorileridir.

Geniş kuponlar için , BIGGY ve MEDZAMOR sigorta olabilirler.

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 5-8-10-9

2.AYAK : 1-2-6-8-4-3

3.AYAK : 2-4-3

4.AYAK : 3-1    / 2-4

5.AYAK : 4 (ROBIN SON)

6.AYAK : 4-6    / 3-5

Ekonomik Kupon : 20 TL

Geniş Kupon         : 80 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©