05.10.2019 İZMİR PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 8-1-11-7

Koştuğu 6 koşuda da ikinci veya üçüncü olan MİRENDA ‘nın ne zaman Maiden ‘dan çıkacağı konusu sanki kendi isteğine kalmış durumda.Koşunun favorisidir.

Kum pistte daha iyi koşan ARUZTAY ve bu sefer kum pistte daha iyi koşacağını düşündüğüm SELANİK GÜZELİ favorinin en ciddi rakipleri olacaktır.

Yakın ara altıncılığı fena olmayan MİLACAN da koşuyu kazanabilir.

Bu dört tay ile alternatif oyunlar da oynanabilir.

 

 

2.KOŞU : 6-2

Daha önce geçtiği rakiplerinin yanında UTKUNUN KIZI koşunun favorisidir.

Artan formuyla etkili bir yarış beklediğim MR NOBODY favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

3.KOŞU : 

Eseryel ve Fatihin Gülü’nin anneden kardeşi olan , İstanbul çim pistteki ilk yarışı fena olmayan ŞEREFNAZ koşunun favorisidir.

İstikrarlı koşan SEVGİKIZ, kum piste yatkın orijiniyle HANDECİK , son koşusunda kıpırdayan ESLEMSULTAN ve 4 aylık aranın ardından acemi aprantiyle yarış gören İNCİ KÜPELİ favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

Geniş kuponlara, sürprize açık koşuda HEPSİ yapmak en mantıklı seçim olacaktır.

 

 

4.KOŞU : 

Ağır favori olarak çıktığı Kocaeli pistindeki son koşusunda hayal kırıklığı yaratsa da uygun grupta start alacak ve bu tip gruplarda beyaz bayrak-ayna yaptığına daha önce pek çok kez şahit olduğumuz  POWER KING bir kez daha çok şanslı olacaktır.

POWER KING BANKO.

Geniş kuponlara, Bursa’da arka arkaya kazandıktan sonra sentetik pistte yakın ara 7.kalan LORD OF TIME ve 6 aylık aranın ardından piste çıkıp, sert rakipler arasında güzel bir dördüncülük yapan ATLETICO da yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Sevdiği pist ve mesafede , kendisini tanıyan jokeyiyle ve uygun sıkletiyle start alacak AL UQSUR koşunun doğal favorisidir.

Belki de ilk defa etkili bir jokeyle start alacak ve bu pist ve mesafede yaptığı dereceler itibariyle bu grubu da geçebilecek PASSO DOBLE favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

6.KOŞU : 

Son katıldığı KV-8 koşuda 2.olduğu performansını sergilerse bu grubu geçebilecek TEKFORD TEVFİK ve aynı koşunun üçüncüsü BABA MEDET koşunun ortak favorileridir.

Güçlü düzlük sprintine sahip ULUBEYİ favorilere en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara , form durumu her geçen gün yükselen YÜCESOYLU , kazanabileceği grupta TUMBUL AĞAM ve startta kalıp, dış kulvarları dolaşmasına rağmen güzel bir ikincilik yaptığı son koşusunu beğendiğim İRADELİ YILDIZ da yazılabilir.

 

 

7.KOŞU : 

Kalitesine çok inandığım, uzun mesafeli kum pist yarışlarında çok etkili koşan GÖLDEM ‘in önemli sayılabilecek kilo avantajıyla bu koşuyu kazanmasını bekliyorum.

GÖLDEM BANKO.

 

 

8.KOŞU : 

İzmir kum pistinin orta-uzun mesafelerdeki başarılı safkanı ESERALP koşunun favorisidir.

Kısa mesafeli yarışları sonrası bu sefer orta mesafede de başarılı olabilecek VASEEM ve güzel formuyla MANİLYA da kuponlarda bulunmalıdır.

Geniş kuponlara , sürpriz yapabilecek formuyla CESURAYAK da yazılabilir.

 

 

ÖNEMLİ NOT :

Youtube Kanalımız Yayındadır. Aşağıdaki resime tıklayarak Youtube Kanalımıza ulaşabilirsiniz.Bazı yarış programları için,  Analiz, Yorum ve Tahminlerimiz Youtube kanalımız üzerinden yayınlanacaktır. 

ABONE OL düğmesine tıklayarak kanalımıza ücretsiz abone olabilir ve yayınlanacak videolardan anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 10-9-2-1-5    / 11-3-4-6-7-8

2.AYAK : 6 (POWER KING)    / 5-2

3.AYAK : 4-7

4.AYAK : 1-2-4    / 9-3-6

5.AYAK : 10 (GÖLDEM)

6.AYAK : 2-3-5    / 10

Ekonomik Kupon :  6 TL

Geniş Kupon         : 110 TL

? SİTEMİZ ÜCRETSİZ OLUP, DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©

1, “05.10.2019 İZMİR PROGRAMI” hakkında görüş bildirdi

  1. Bence günün bahisleri diye ayrı bir bölümde yapsanız çok güzel olur bazen bizim görmediğimiz bomba atları görüyoruz sayenizde emeğinize sağlık

Yorumlar kapalı.