05.02.2020 İSTANBUL PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 4-2

Son koşusu kadar koşsa bu rakipleri geçebilecek SÜLÜNBİKE koşunun favorisidir.

Turbo yavrusu kalite tay DUMAN favoriye en ciddi rakip ve Yedili Plase kuponlarının sigortası olabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Altılı Ganyan’ın ilk ayağı sürprize açık bir koşu…

Müsait grubu bulan AEGEANS DREAM , müsait kilolu LONGSTAR , eküri avantajlı CROCHET , formda MİRAHOR ve WOLF CREEK ile geçebileceği rakipler arasında MONACO ilk şansı verdiğim safkanlar.

Geniş kuponlar, rahatça HEPSİ yapabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Az farkla kaybettiği son koşusunu bu sefer telafi edebilecek GÜZEL TUTKU ve artık kazanacak kıvama gelen DEFNECİĞİM koşunun ortak favorileridir.

Yaklaşık 7 aydır start almasa da kalitesi malum olan ve kesinlikle bu grubun atı olmayan SARİDUZ ile güzel orijinin hakkını bir türlü veremeyen, bu sefer Kocakaya ile etkili olabilecek SÜRSOYLUM da dikkate alınmalıdır.

Geniş kupon sahipleri, sürprize açık koşuda HEPSİ yapabilirler.

 

 

4.KOŞU : 

Beyaz bayrak-ayna yapmayı denediği son koşusunda Tivoli gibi klas bir taya geçilip 2.kalan GÜVENİMSİN , bu sefer 100 mt kısalan mesafe avantajıyla koşunun favorisidir.

Son koşusunu kolay kazanan ENVER , Sinclar’ın anneden kardeşi GEORGE BEST , Kurtel Ekürisi safkanı CAPTAIN OF THE SEA ve son yarışının derecesi bu tayları geçmeye yetecek, koşunun tek dişi tayı MOONRAKER da şansı yüksek taylar.

 

 

5.KOŞU : 

Beraber koştukları son yarışlarında az farkla 1.ve 3.olan ALİHAN ve PROKOPİ ‘nin rakiplerine göre oldukça ön planda olduğunu düşünüyorum.

 

 

6.KOŞU :

Son iki koşusunda da çok iyi performans sergileyip kazanan BLANCHARD , bir kez daha yakaladığı müsait rakipler yanında çok şanslıdır.

BLANCHARD BANKO.

 

 

7.KOŞU : 

Gürsu’nun ana-baba kardeşi olan ARTE , ara sonrası 2 koşu gördü.G1 galibi abisinin yarısı kadar koşsa bu grubu geçmesi lazım.

ARTE BANKO.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 1-6-5-10-8-9    / 3-4-7-11

2.AYAK : 4-3-8-9    / 5-2-1-6-7-10

3.AYAK : 6-4-5-3-1

4.AYAK : 1-7

5.AYAK : 1 (BLANCHARD)

6.AYAK : 1 (ARTE)

Ekonomik Kupon : 16 TL

Geniş Kupon        : 70 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©