04.10.2019 İSTANBUL PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 

Ankara pistindeki son yarışında doğru sprint kulvarını geç bulunca kazanabileceği koşudan burun farkıyla ikinci ayrılan THE BEST SİMGE ‘nin bu sefer müsait rakipler yanında kazanmasını bekliyorum.

THE BEST SİMGE BANKO.

Geniş kuponlara, Bursa çim pistindeki son koşusu iyi sayılabilecek BABA SAMİ de yazılabilir.

 

 

2.KOŞU : 

Fale gibi G1 galibi bir kısrağın ana-bab bir kardeşi olan ve bu sefer erkek tay olması sebebiyle beklentilerin yüksek olduğu Gülerce Ekürisi tayı SANCAKTAR , Ankara’daki idmanlarında da oldukça iyi dereceler ortaya koyuyor. Şampiyon jokeyi Halis Karataş ile müsait rakipler arasında start alacak olup,  ilk koşusunda kazanması normal sonuç olacaktır.

SANCAKTAR BANKO.

 

 

3.KOŞU : 

Ankara çim pistinde arka arkaya 2 koşu kazandıktan sonra son koşusunda sert rakipler arasında tabela yapan WOUND HURF FULL , bu başarıları sonrası İstanbul’a transfer oldu.Anneden kardeşi Cahil’in kum pist performansı sebebiyle sentetik pistte de iyi koşacağını düşünüyorum.Halis Karataş ile uygun rakipler arasında koşunun favorisidir.

Sentetik pistte iyi koşacağını düşündüğüm,A2 koşudaki son derecesini önemsemediğim AUSRORA , bu pist ve mesafedeki son yarışını kazanan ZLATIBOR ve sentetik pistteki son yarışını kazanan TAMERBEY de kuponlara yazılmalıdır.

Geniş kuponlara , kalan 2 tay HOLOSKO ve CANFATMA da sigorta olarak yazılabilir.

 

 

4.KOŞU : 

Sentetik pistte çok etkili koşan AKDAĞ FIRTINASI koşunun doğal favorisidir.

Müsait grupta start alacak HAYAL TUFANI , GADDARA, FLAMBOYANT ve EMPIRE SON favoriye en ciddi rakipler olacaktır.

 

 

5.KOŞU : 

Sentetik pistte G3 kazanmış kariyerli safkan METECİK , oldukça uygun kilosu ve yetenekli aprantisiyle koşunun favorisidir.

Yarış hayatına devam edebilmesi için son 3 yarış şansı kalan ve sentetik pistte start aldığı 2 koşuda da üçüncü olurken sentetik pist performansının çok daha iyi olduğunu gösteren HURŞİT ve bu sefer pilotunu bulan SALVO da kuponlarda bulunmalıdır.

Geniş kuponlara , sentetik pistin etkili safkanı ŞAHİN TEPESİ , bomboş kiloyla start alacak Kaizbert yavrusu BALTACI  ve formda RUSDAMAT da yazılabilir.

 

 

6.KOŞU : 

Bu sezon özellikle kendi yaş grubu safkanlar arasında, orta ve uzun mesafeli çim pist koşularında ön plana çıkan DEDE SEYDO ve EGEBERK arasındaki mücadelenin kazanan safkanı belirlemesini bekliyorum.

Geniş kuponlara, form durumu çok iyi olarak bu yarışa gelen ÇAKMAKŞAH ve ŞENHAN da yazılabilir.

 

 

7.KOŞU : 

Sevdiği pist ve mesafede start alacak kalite safkan KREACHER koşunun doğal favorisidir.

28 Haziran tarihinde bu pist ve mesafede start aldığı G1 koşuda bu mesafenin en iyi safkanları arasında güzel bir beşincilik yapan KATMADEĞER favoriye en ciddi rakip olacaktır.

 

 

8.KOŞU : 

İstanbul iç pistteki idmanlarında rakiplerine göre daha iyi dereceler sergileyen ve apranti Fırat Arslan ‘ın ailesinin tayı olduğu için onunla start alacak KIŞ TEPESİ ‘nin kazanabileceği bir koşu olarak düşünüyorum.

KIŞ TEPESİ BANKO.

Geniş kuponlara, M.Kaya’nın kendi tayı olan ve idmanlarını da M.Kaya’nın yaptırdığı SUNGURLU yazılabilir.

 

 

9.KOŞU : 

Piano Sonata gibi Gazi Koşusu şampiyonu bir safkanın ana-baba bir kardeşi olan PASTORAL SENFONİ , yarış hayatına iyi başlamasına rağmen yaklaşık 9,5 aylık aranın ardından bu koşuya katılacak olmasına karşın güzel hazırlıkları ve kalitesiyle koşunun favorisidir.

Son koşusunu kazanırken çok formda görüntü sergileyen , bir önceki koşusunda ise çim pistte güçlü rakiplerin arasında start alıp yaklaşık 3 boy makinada takılınca 7.kalan MAICON favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, bu aralar form durumları çok iyi olan taylar KING MAGE ve MYSTIC GREEN de yazılabilir.

 

ÖNEMLİ NOT :

Youtube Kanalımız Yayındadır. Aşağıdaki resime tıklayarak Youtube Kanalımıza ulaşabilirsiniz.Bazı yarış programları için,  Analiz, Yorum ve Tahminlerimiz Youtube kanalımız üzerinden yayınlanacaktır. 

ABONE OL düğmesine tıklayarak kanalımıza ücretsiz abone olabilir ve yayınlanacak videolardan anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

 

 

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 8 (THE BEST SİMGE)    / 5

2.AYAK : 8 (SANCAKTAR)

3.AYAK : 3-6-5-4    / 2-1

4.AYAK : 9-3-2-7-6

5.AYAK : 9-16-11    / 12-7-6

6.AYAK : 3-4    / 2-7

Ekonomik Kupon : 8 TL

Geniş Kupon         : 100 TL

 

 

2.ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 9-3-2-7-6

2.AYAK : 9-16-11    / 12-7-6

3.AYAK : 3-4    / 2-7

4.AYAK : 2-1

5.AYAK : 5 (KIŞ TEPESİ)    / 6

6.AYAK : 6-5    / 4-9

Ekonomik Kupon :  8 TL

Geniş Kupon         : 134 TL

? SİTEMİZ ÜCRETSİZ OLUP, DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©