04.10.2019 BURSA PROGRAMI

 

 

ALTILI GANYAN ‘A DAHİL KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

3.KOŞU : 

1800 mt çim pistteki son yarışını kolay kazanan EYÜPŞAH ve 2200 mt çim pistteki son yarışını kolay kazanan JOURNALİST koşunun ortak favorileridir.

Farklı sınıfıyla APOPHIS favorilere en ciddi rakip olacaktır.

 

 

4.KOŞU : 

Hayatının ilk yarışında güzel bir ikincilik elde eden SER KUMRU ve sert gruptaki son yarışı gayet iyi olan GÜVENİLİR SULTAN koşunun ortak favorileridir.

Hayatının ilk koşusunda ardından güzel bir ikincilik yapan, 3 aylık aranın ardından koştuğu yarışta 6.olmasına rağmen fena koşmayan KUPACI favorilere en ciddi rakip olacaktır.

Geniş kuponlara, Batyskaf torunu BERSUN ATEŞİ ve çim piste çıktığı ilk koşusunda 6.olmasına rağmen yarışı tatminkar olan HIZLIOYUNCU da yazılabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Uzun mesafeli çim pist yarışlarını seven ve birbirini geçebilecek güce sahip SARAY CARİYESİ , ŞERİFE ABLA , ZORMÜZEYYEN , BONJOUR EL SAMAWI , ISLAH , ÖZDOĞA ve GÜLBENLİ fazla yoruma gerek olmadan kuponlara yazılması gereken kısraklar.

 

 

6.KOŞU : 

Son koşusunda Gizmo gibi klas bir tayı geçen, son 4 koşusunu da KV koşularda geçiren ve 2 tanesini kazanan POYRAZYELİ(Koşmaz, Agf kazandı) , hayatının ilk koşusunu kazandığı Bursa pistinde, formda ekürisiyle çok şanslıdır.

POYRAZYELİ BANKO.

Geniş kuponlara, bu aralar form durumunda bariz artış olan SPARTAKÜS de yazılabilir.

 

 

7.KOŞU : 

İki koşu önce bu pistte KV-8 koşu kazanmış olan DORTMUNT , ağır kilosuna rağmen koşunun favorisidir.

Son koşusunda KV-6 yarışta güzel bir dördüncülük yapan , kendisini tam anlamıyla bulduğu zaman çok etkili koşabilecek bir yarış atı olabilecek , sahibinin soyadını taşıyan ÖZYENER favoriye en ciddi rakip olacaktır.

Haziran ayında Ankara çim pistinde 1400 mt mesafede start aldığı yarışta Luminescense-Wind Blast-Jacobin arkasında yakın ara dördüncülük yapan WORLD FAST verdiği kısa aradan sonra dinçlik yarışı yapabilir, kuponlarda bulunmalıdır.

 

 

8.KOŞU : 

Son koşusunda atın üzerinde neredeyse hiçbirşey yapmayan jokeyinin tavrını hiç anlamadığım (veya anlamamazlıktan geldiğim!) bu sefer kısalan mesafe de lehine olan ve bir beyaz bayrak ayna yarışı yapabilecek TENDA HANIM kazanmak isterse çok şanslı olacaktır.

TENDA HANIM BANKO.

Geniş kuponlara, İstanbul’daki son yarışı parlak AYNİRA ve yakın ara beşinciliği fena olmayan ATEŞ KARINCA da yazılabilir.

 

ÖNEMLİ NOT :

Youtube Kanalımız Yayındadır. Aşağıdaki resime tıklayarak Youtube Kanalımıza ulaşabilirsiniz.Bazı yarış programları için,  Analiz, Yorum ve Tahminlerimiz Youtube kanalımız üzerinden yayınlanacaktır. 

ABONE OL düğmesine tıklayarak kanalımıza ücretsiz abone olabilir ve yayınlanacak videolardan anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 2-7-4

2.AYAK : 14-6-9    / 2-7

3.AYAK : 1-7-6-8-5-2-11

4.AYAK : 2 (POYRAZYELİ)    / 6

5.AYAK : 1-6-5

6.AYAK : 15 (TENDA HANIM)    / 5-4

? Ekonomik Kupon : 13 TL

? Geniş Kupon         : 117 TL

İkramiye                 : 1.567,73 TL

? SİTEMİZ ÜCRETSİZ OLUP, DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©

3 hakkında “04.10.2019 BURSA PROGRAMI” görüş

  1. 6. kosuda cıkan poyrazyeli yerine alternatifler nedir ? Teşekkürler

  2. tahminler harikaydı ama ben yanlış kurdum oyunu…nasip değilmiş, başarılarınızın devamını dilerim….tebrikler.

Yorumlar kapalı.