03.02.2020 BURSA PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 7 (ÖZALP)

‘Bu rakipleri de geçemezse bir daha da Maiden ‘dan zor çıkar.’ dediğim ÖZALP ‘in özellikle Yedili Plase kuponları için yeterli olabileceğini düşünüyorum.

 

 

2.KOŞU : 

Sentetik pistteki son yarışlarında KV-6 ve KV-8 koşularda buradaki rakiplerinden çok daha zorlu rakiplerle mücadele eden GURBET ATEŞİ ve HOPA ŞAHI ‘nın rakiplerine göre oldukça ön planda olduğunu düşünüyorum.

Geniş kuponlara, koşunun sürprizini yapabilecek, bu aralar güzel bir form yakalayan ÖZBURGAZ yazılabilir.

 

 

3.KOŞU : 

Son koşusunu kazanırken, sanki taylık dönemindeki güzel yarışlarından bir pasaj sunan TURGAY BAŞKAN artan form ve kondüsyonuyla koşunun favorisidir.

Bu aralar çok formda olan 2 safkan , BÜYÜK AJİBA ve ÖZYENER favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Geniş kuponlara , sürprize açık bözüken koşuda , DOKUZAĞAÇ , DI FORCE , GREAT ATTACK , SKY HERO ve ÖMER COPPER da yazılabilir.

 

 

4.KOŞU : 

ATANERHAN , ÖZDEMİR AĞA , UÇANBEYİN OĞLU ve ÜNDEĞER ayırımsız kuponlara yazılmalı.Bu safkanlardan birisi kazanamazsa hemen her safkan kazanabilir.

 

 

5.KOŞU : 

Bu tip baş altı gruplara genelde üstünlük sağlayabilen bir safkan olan YILDIZHAN STAR ‘ın bir kez daha kazanmasını bekliyorum.

YILDIZHAN STAR BANKO.

 

 

6.KOŞU :

Uygun grubu bulan AKALP , sevdiği pist ve mesafede bir beyaz bayrak -ayna daha yapabilir.

Sentetik pistteki son yarışında 8 atta 7.olmasına rağmen kazanan atla arasında az fark olan KAZDAĞI ve bu aralar iyi bir form yakalayan SELDANIN OĞLU da ihmale gelmez.

 

 

7.KOŞU : 

Koşudaki diğer taylara göre farklı sınıflarıyla dikkat çeken FINAL WALTZ ve MINDHUNTER öncelikli okarak dikkate alınmalı.Bu iki tayın -biraz da risk alarak- yeterli olabileceğini düşünüyorum.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 4-5    / 7

2.AYAK : 4-6-8    / 3-5-2-7-12

3.AYAK : 3-5-6-7

4.AYAK : 1 (YILDIZHAN STAR)

5.AYAK : 1-6-4

6.AYAK : 2-5

Ekonomik Kupon : 10 TL

Geniş Kupon        : 40 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©