01.02.2020 İSTANBUL PROGRAMI

 

 

TÜM KOŞULARIN ANALİZ, YORUM VE TAHMİNLERİ

 

1.KOŞU : 7-3

Son 3 koşusunda da iyi koşan ancak kazabamayan RODRIGUEZ bugün şeytanın bacağını kırabilir.

Bir önceki koşusunda 1300 mt mesafede sonlarda uçarak gelen ancak 4.kalan ELİTŞAHI son koşusunda 2000 mt mesafede beklentilerin biraz altında kalmıştı.Bugün 1500 mt mesafede iyi koşacağını düşünüyorum.

 

 

2.KOŞU : 

Sentetik pistteki tek koşusunda koşuyu kazanan La Querda ‘ya yakın ara 3.bitiren SHE IS THE ONE koşunun favorisidir.

Ağır kilosuna rağmen çok formda olan TREACHEROUS , ilk koşusunu kolay kazanab My Sweet Lady’nin anneden kardeşi LUNA PIENA , son koşusunu beğendiğim potansiyeline inandığım SMART GIRL ve yarış seçerek dikkatli koşulan KIND OF GREY favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

 

 

3.KOŞU : 

6 Aylık aranın ardından yarış gören, yarışçılık camiasında Can Baba’sının adını taşıyan CANGÜVEN ve 3 aylık arası olmasına rağmen bilinen kalitesiyle GRASHOF koşunun ortak favorileridir.

Potansiyeli yüksek ve grubu geçebilecek PROXY ile son kazandığı yarış derecesi itibariyle bu grubu da zorlayacak LION OF BABYLON da ihmale gelmez.

 

 

4.KOŞU : 

2 Aylık aranın ardından yarış görüp kondüsyonunu arttıran CORCOVADO bugün bir beyaz ayna yarışı yapabilir.

Uzun mesafeli sentetik pist yarışlarında 1.sınıf yarışlar çıkaran INVINCIBLE BABY , son koşusunda geride bıraktığı rakiplerin de olduğu koşuda kesinlikle ihmale gelmez.

 

 

5.KOŞU : 

Şans verdiğim son koşusunda düzlükte bir ara acaba kazanır mı diye içimden geçirdiğim TAKİEFE müsait kilosuyla etkili olabilir.

İstikrarsız bir safkan olsa da TUTANA ve pist ayırt etmeden iyi koşan ÖZÇEVİK favoriye en ciddi rakipler olacaklar.

Uzun mesafeli son koşusu pek iyi olmasa da Tamerinoğlu yavrusu olması sebebiyle uzayan mesafelerde daha etkili koşması sürpriz olmayacak TUĞTEKİNBEY de ihmale gelmez.

 

 

6.KOŞU :

Sahip değiştirdikten sonra yaklaşık 4,5 aylık ara verip pistlere dönen TUTKUN REİS , aynı zamanda başarılı kısrak Alankoz ‘un anneden kardeşi.Artan kondüsyonuyla kazanması normal sonuç olacaktır.

TUTKUN REİS BANKO.

 

 

7.KOŞU : 

Potansiyelini bir türlü tam olarak sahaya yansıtamasa da bugün bomboş kiloyu ve uygun grubu bulan TULPAR kazanabilir.

TULPAR BANKO.

Uzun mesafeye bayılan HAKKAK ve ağır kilo problem olmazsa bu grubu geçebilecek BİRÖMÜR de yazılabilir.

 

 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 2-1-5-10-9

2.AYAK : 5-7-3-8

3.AYAK : 1-6

4.AYAK : 10-3-1-7

5.AYAK : 9 (TUTKUN REİS)

6.AYAK : 9 (TULPAR)    / 7-4

Ekonomik Kupon : 11 TL

Geniş Kupon        : 33 TL

BOL ŞANSLAR…

 

1)Yukarıda belirtilen analiz, tahmin ve yorumlar  okuyuculardan maddi menfaat beklemeden hazırlanmaktadır.Site takipçilerinin desteği bizim için en önemli moral kaynağıdır.

2)Sitemiz takipçilerinin hazırladığı/yatırdığı/oynadığı kuponların içeriği , tutarı , kazançlı olup olmaması sebebiyle sorumluluk ve inisiyatif tamamen kupon sahibinindir. Sitemizin bu konuda sorumluluğu bulunmaz, bulunamaz. Yukarıdaki tahmin ve yorumlar sitemiz yazarı/yazarlarının görüşlerini takipçilerimize bildirmek amaçlı olup, kupon yapmaya teşvik ve/veya yorumlarda/tahminlerde adı geçen safkanlara yönlendirme amacı taşımaz.

3)SerenKaranimo.com sitesinde yer alan içerik, haber, analiz ve yorumlar,  site sahibinden izin alınmadan ve kanunen belirlenen telif koşulları yerine getirilmeden, sosyal medya, yazılı medya ve görsel medyada kısmen ve/veya tamamen başka bir kişi, grup veya kuruluşun yayınıymış gibi yayınlanamaz, alıntı yapılamaz.

Aksini yapanlar hakkında, ‘5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Kanunu’  nun İlgili Maddeleri ve  ‘5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ nun İlgili Maddeleri Gereğince’ yasal işlem başlatıp, maddi ve manevi tazminat isteme hakkımız mahfuzdur.  

SerenKaranimo ©